İlginç BilgilerListeler

Üşengeç İnsanların Sahip Olduğu 7 Harika Özellik

1. Tüm gün aynı filmi izleyebilirler.

Tüm gün aynı filmi izleyebilirler.

Kanalı değiştirmeye karar verdiklerinde eğer televizyon kumandası uzaktaysa hatta kollarını uzatıp alabilecekleri uzaklıkta bile olsa kanalı değiştirmekten vazgeçerler…

İlgili Makaleler

2. Susuzluğa dayanma süreleri normal insanlara göre daha fazladır.

Susuzluğa dayanma süreleri normal insanlara göre daha fazladır.

Çünkü genelde kendileri kalkıp su içmezler birilerinden isterler ve her zaman sonuç istedikleri gibi olmaz. Örneğin, katır kadar adam oldun kalk kendi suyunu kendin al!

3. İleri görüşlüdürler ve hayatlarını ona göre şekillendirirler.

İleri görüşlüdürler ve hayatlarını ona göre şekillendirirler.

Örneğin, akşamları nasıl olsa tekrar yatacağız diye düşünüp yataklarını asla toplamazlar!

4. Teknolojiden asla ödün vermezler.

Teknolojiden asla ödün vermezler.

İlginçtir ki ne kadar üşengeç olurlarsa olsunlar onları tek harekete geçirecek şeyin şarjlarının bitmeye yakın olmasıdır. Susuzluktan ölme noktasına gelene kadar bekleyebilmelerine rağmen şarj bitmesine tahammül edemeyip harekete geçmeleri gerçekten ilginçtir.

5. Az kelime ile çok şey anlatırlar.

Az kelime ile çok şey anlatırlar.

Az ve öz konuştukları doğrudur. (!) Uzun uzun yazdığınız bir mesaja sadece OK! cevabını yada sadece bir smiley alıyorsanız karşınızdaki üşengeç biri olabilir.

6. Hatta bazen aynı kelimeler ile bir çok şey anlatabilirler.

Hatta bazen aynı kelimeler ile bir çok şey anlatabilirler.

“Hallederiz, bakarız, rahat ol yaparız bir şekil…”  cümlelerini çok sık duyuyor veya kullanıyorsanız siz de potansiyel üşengeç olabilirsiniz!

7. Çayı şeker olmadan da içebilirler!

Çayı şeker olmadan da içebilirler!

En en en önemlisi bu olmalı. Gerçekten çayı şekersiz içmek çok zordur belkide bize öyle geliyordur. Ama bu insanlar eğer şeker almayı unutmuşlar ise çayı şekersiz de içebilirler. Bizce bir takdiri hak ediyorlar!

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu