EDİTÖR BAŞVURU
İlginç BilgilerKomedi - Eğlence

Türklerin Yaptığı En İlginç İcatlar

Türklerin yaptığı en ilginç icatlar tabi ki aşağıdakilerle sınırlı değil bunlara daha onlarcası eklenebilir. Sizin de gördüğünüz varsa eklemede bulunabilirsiniz.

Dünyanın çeşitli yerlerinde bir çok kişi yeni icatlar yaparak bunlardan para kazanıyor veya insanlara kolaylık sağlamasına sebep oluyorlar. Mevzu bahis Türk insanı olunca işin rengi birden değişebiliyor. Türklerin yaptığı yüzlerce kaliteli ve iyi icatlar var fakat bazıları ise bu kadarda olmaz dedirten cinsten.

Çok daha pahalıya satılan bir ürünü atık veya kullanılmayan eşyalardan kendileri tasarlamışlar ve örnek olsun diye halkın kullanımına sunmuşlar. Türklerin yaptığı en ilginç icatlar tabi ki aşağıdakilerle sınırlı değil bunlara daha onlarcası eklenebilir. Sizin de gördüğünüz varsa eklemede bulunabilirsiniz.

1. Florasan Gamepad

Florasan Gamepad

2. Batarya uydurma aparatı

Batarya uydurma aparatı

3. Tüplü soba

Tüplü soba

4. Gizli klasa

Gizli klasa

5. Sifon ipi

Sifon ipi

6. Çoklu çay doldurma ve taşıma aparatı

Çoklu çay doldurma ve taşıma aparatı

7. Çaya bisküvi karıştırmama aparatı

Çaya bisküvi karıştırmama aparatı

8. İş maskesi

İş maskesi

9. Dock hoparlör

Dock hoparlör

10. Portatif araç kliması

Portatif araç kliması

11. Hızlı çay karıştırıcı

Hızlı çay karıştırıcı

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Bir Yorum

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu