Komedi - EğlenceListeler

Süper Kahramanlar Bebekleri Olsaydı Nasıl Olurdu?

Yukarıda da dediğim gibi çocukların karakterleri anne ve babaların genlerinden geliyor, daha sonra şekillenebiliyor. Brezilya’da yaşayan sanatçı Lucas Eduardo Nascimento, hazırladığı çizgi dizide en çok sevilen çizgi roman karakterlerini aile babaları haline getiriyor ve onların genlerinin ağır bastığı sevimli bebeklerin bulunduğu hastane odasında babalarıyla ilk karşılaşmalarını bize gösteriyor.

Şimdiye kadar pek dikkat çekilmeyen bir noktaya parmak basan sanatçının çizimlerinde herkesin göremediği esrarengiz bir benzerlikle, bu süperbabanlar zaten babalarını gururlandırıyor ve kalbimiz eriyor.

Süper kahramanların bu minik versiyonlarının ünlü çizgi romanlara kendi katkısı olmasını diliyoruz ama Marvel ve DC’nin bu illüstratörün yaratıcı potansiyelini henüz takdir etmedikleri görülüyor.

İster sevimli yeni doğanlar ya da tehditkar süper kahramanlar olsun, bu sanatçının sizin için hazırladığı bu ‘baba ve oğul’ anlarından kesinlikle keyif alacaksınız.

Batman’in Bebeği

Batman'in Bebeği

Deadpool’un Bebeği

Deadpool'un Bebeği

Örümcek Adamın Bebeği

Örümcek Adamın Bebeği

Robocop’un bebeği

Robocop'un bebeği

Demir Adamın Bebeği

Demir Adamın Bebeği

Chuck Norris’nin oğlu

Chuck Norris'nin oğlu

Alien’in bebeği

Alien'in bebeği

Flash’ın Bebeği

Flash'ın Bebeği

Şahin’in Bebeği

Şahin'in Bebeği

Martian’ın bebeği

Martian'ın bebeği

Torch’un Bebeği

Torch'un Bebeği

Aquaman’ın Bebeği

Aquaman'ın Bebeği

Taş Adamın Bebeği

Taş Adamın Bebeği

Wolverine’nin Bebeği

Wolverine'nin Bebeği

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu