Faydalı BilgilerListeler

Fazla Yağlardan Kurtulmak İçin En Etkili Yöntem

Son yıllarda özellikle kötü beslenme veya sağlık problemleri nedeniyle artık obez kişi sayısında hızlı artış görülüyor, hal böyle olunca kişilerin spor ve diyet yapması gerekiyor ama bunları da yapan kişi sayısı ülkemizde ortalamanın altında. Çalışma hayatı spora zaman ayrılmasına imkan vermiyor. Diyet yapmak için ise bir diyetisyene gitmelisiniz ve sonuçları olumlu olsa da fazla yağlarınızdan kurtulmanız çok uzun dönemler gerekmektedir.

Bütün anlattıklarımızı dikkate alındığında daha kısa sürede yağlarınızdan kurtulmanız için en hızlı yöntemi liposuction denilen yağ aldırma operasyonu oluyor. Mide küçültme ameliyatı kadar olmasa da cerrahi bir operasyondur. Yağ aldırmaya başlanmadan önce anestezi altında ameliyat yapıyor, hem vücudunuzdan fazla yağlanırız alınır hem de vücudunuz daha düzgün bir şekle kavuşurdu. Liposuction yöntemiyle yağ aldırmanın ardından iyileşme süreci ortalama bir ay kadar sürüyor. Ameliyat sırasında ve sonrasında bazı yan etkiler meydana gelebilmekteydi.

Zamanla gelişen teknoloji ve araştırmalar neticesinde ise artık lipouction yöntemi neredeyse hiç kullanılmıyor diyebiliriz. Onun yerini Lazer Liposuction, Lazer Lipoliz, Vazer Liposuction, Infrasonic Tickle Liposuction (Lipomatik) yöntemleri aldı. Hepsinin bir birinden farklı özellikleri var ama size en faydalı ve yeni yöntemolan Infrasonic Tickle Liposuction yani Lipomatik yöntemiyle yağ aldırmayı anlatacağım. 

Lipomatik Nedir? Nasıl Yapılıyor?

Lipomatik Nedir? Nasıl Yapılıyor?

Yağ aldırma konusunda teknolojinin ulaştığı son nokta diye adlandıra bileceğimiz Lipomatik ,dünya genelinde birçok ülkede en çok tercih edilen yöntemlerin başında geliyor. Bu yöntemde yağ aldırma operasyonu yaptıracak hasta artık lokal anestezi ile sadece işlem yapılacak bölgesi uyuşturuluyor.

Daha önce kullanılan yöntemler ilk başlarda ameliyatla kesikle yapılıyordu, daha sonra bu yöntem lazerle yapılmaya ardından ise lazer ve ses dalgalarıyla yapılmaya başlamıştı. Lipomatik yönteminde ise yine vücuda ses dalgaları veriliyor fakat daha önceden nereden ne kadar yağ alınacağı belirlenen bölgelere lokal anesteziyapılıyor, ardından bu bölgelere titreşim ile birlikte çok düşük seviyede ses dalgaları uyguluyor ve bir seansta diğer yöntemlere oranla daha fazla yağ alınabiliyor.

Lipomatik ile yağ aldırdıktan sonra sizin yapınıza ve kendinize dikkat etmenize de bağlı olmak üzere 1 ile 5 gün arasına iyileşme süresi var.

Lipomatik ile yağ aldırmayı kimler yaptırabilir?

18 yaşını geçen kadın, erkek fark etmeksizin herkes Lipomatik ile yağ aldırma yaptırabilir. 

Eğer sizde lipomatik işlemi ile yağlarınıza veda etmek istiyorsanız aşağıdaki siteyi ziyaret ederek hemen fiyat bilgisi alabilirsiniz.

https://esteaura.com/lipomatik-nedir/

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu