Tasarımlar ve SanatListeler

Starbucks Bardaklarında ki Gizli Dünyayı Görmek İster misiniz?

istanbul temizlik şirketi

Şimdiye kadar, oldukça şaşırtıcı latte sanatı (daha önce burada , burada ve burada ) gördük ama içeceklerin servis ediliği o karton bardakların farklı şekillerde tasarlandığını pek görmedik. Güney Koreli illüstratör olan Soo Min Kim, ikonik Starbucks bardaklarını, komik gündelik durumlara ile süper kahramanların kıyasıya rekabet ettiği bir meydan şekline getiriyor ve bunları sosyal medyada paylaşıyor. Tabi bu enfes tasarımları gören sosyal medya takipçileri onu seviyor.

Kahve içtiğimiz sıradan bir karton bardağı alarak, bu bardaklardan kendi gizli dünyasını tasarlayıp, bardaklara da ona göre çizimler yapıyor. Bardaklardaki tasarımlar gerçekten çok güzel duruyor, kimisi 3 boyutlu, kimisi 2 boyutlu ama genel olarak hepsi bir araya gelince Starbucks bardaklarının gizli dünyası olarak yorumlanabilir.

Tabi bu şekilde tasarlanmış bardaklardan kahve içmenin imkanı yok ama yinede çok güzel düşünülerek bir şeyler yapıldığını söyleyebiliriz. Bu tasarımlar içerisinden en güzel 30 tanesini sizin için bir araya getirdim.

Tasarımcının instagram adresi: instagram.com/fseo/

Starbucks Bardakları

Starbucks Bardakları

Starbucks Bardakları

Starbucks Bardakları

Starbucks Bardakları

Starbucks Bardakları

Starbucks Bardakları

Starbucks Bardakları

Starbucks Bardakları

İlginiz Çekebilir

Sevda

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu