Faydalı BilgilerListeler

Özel Günler İçin En Güzel Baskılı Tişört Modelleri

Sevdiğinizin doğum gününde, ulusal anlamda özel günlerde, bazen sevdiğimiz takımı anmak bazen ise bir etkinlikte giymek için üzerinde baskı olan tişörtler giyeriz. Böyle evlilik teklif edenleri bile görmüşlüğümüz vardır. Bu durumlarda internette bir arayış içerisine gireriz, amacımız hem kaliteli olsun, hem de çok pahalı olmasın ve lazım olduğu günde teslim edilsin istediğimiz için çok dikkatli olmamız gerekiyor. Eğer çevrenizden bu konuyla ilgili tavsiyeler almadıysanız biz size yardımcı olmak için boş durmadık araştırdık ve sonunda işini düzgün yapan, yüzlerce hazır modelin yanı sıra kendi istediğiniz baskılı tişörtü yaptırabileceğiniz bir yer bulduk.  Birkaç tıklamayla sahip olabileceğiniz tişörtler içerisinden en güzelleri ise aşağıda liste haline getirdik.

Pubg Baskılı Erkek Tişört

Pubg Baskılı Erkek Tişört

Dünyada 100 milyondan fazla kişini oynadığı PUBG oyunu, ülkemizin de en popüler oyunlarının başında geliyor. Kendinize, oyun oynamasını seven bir arkadaşınıza veya çocuğunuz için bir tişört arıyorsanız PUBG baskılı tişört tam size göre. Kumaş ve baskı kalitesinden bahsetmeye gerek bile yok.

İlgili Makaleler

Tencere Kapak Sevgili Tişörtü

Tencere Kapak Sevgili Tişörtü

Sevgilinize eğlenceli bir hediye almak istiyorsanız atalarımız bu konuda bizi zaten yönlendirmiş durumda. Tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş tişörtü resmen bu durum için üretilmiş.  Şahsen ben bu modeli çok sevdim ama başka eğlenceli tişört modelleri de bulunuyor.

Baskılı ATATÜRK Tişörtü

Baskılı ATATÜRK Tişörtü

Madem sevgiliden bahsettik o zaman ülke olarak en çok sevgi beslediğimiz kişiyi unutmamak gerekiyor. Atatürk’ü anmak ve ona olan sevgimizi göstermek için özel günlerde giyebileceğiniz baskılı Atatürk tişörtü modelleri ile kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

https://www.tshigo.com/kategori/ataturk-tisortleri/

Ünlü Rapçilerin Resimlerinin ve Yazıların Basılı Olduğu Tişörtler

Ünlü Rapçilerin Resimlerinin ve Yazıların Basılı Olduğu Tişörtler

Rap müzik özellikle gençlerin ve kendini genç hissedenlerinen çok sevdiği müzik çeşitlerinin başında geliyor. Çeşitli müzik platformlarına bakıldığında da ülkemizde ne çok dinlenen şarkılar genele rap – Hip hop tarzışarkılar olduğu ortada. Dünyaca ünlü rapçilerin resimlerinin veya eğlenceli çizimlerinin basılı olduğu bu tişörtler rap müzik seven herkese hitap ediyor. Onlarca fark model sizi bekliyor.

https://www.tshigo.com/kategori/rap-hip-hop/

Taraftar İçin Baskılı Tişörtler

Taraftar İçin Baskılı Tişörtler

Ülkemizde her konu bir yana ama takım taraftarlığı ayrı birtarafa, bundan yola çıkarak üretilen tuttuğunuz takımın logosu veya maskotu baskılı tişörtleri her galibiyet sonrası giyerek dışarıda rakiplerinizi kıskandırabilirsiniz. Hatta birazda kızdırın daha hoş oluyor.

https://www.tshigo.com/kategori/taraftar/

Hamileler İçin Baskılı Tişörtler

Hamileler İçin Baskılı Tişörtler

Hadi erkeler odunluktan kurtulmanın ve hamile eşinizi veya bir sevdiğinizi sevindirmenin tam zamanı. Hamile kadınların en sevdiği hediyeler listesinde ilk üç sırada kesin kendisine yer bulacak olan hamile baskılı tişörtleri hem sizi hediye derdinden kurtaracak, hem de hamile olan kişiyi mutlu edecek. Bence güzel bir tercih.

https://www.tshigo.com/kategori/hamile/

Baskılı Süper Kahramanlar Tişörtleri

Baskılı Süper Kahramanlar Tişörtleri

Süper kahramanları sevmeyen var mı? Marvel ve DC arasındaki savaşta kendimize yer bulmaya gerek var mı? Ona da pek gerek yok en iyisi sevdiğimiz kahramanların baskıları olan kıyafetlerle kendimizi mutlu hissetmek. Özellikle  6-18 yaş aralığında hemen herkesin severek giyeceği bir kıyafet olduğu garantisini verebilirim.

https://www.tshigo.com/kategori/super-kahramanlar/

Kendi tişörtünü kendin tasarla ve sadece sana özel olsun

Kendi tişörtünü kendin tasarla ve sadece sana özel olsun

Baskılı tişört istiyorsanız ve bunun sadece sizde olmasını istiyorsanız da bu seçenek tam size göre. Kısa kollu, uzun kollu kapşonlu veya kapşonsuz istediğiniz tişört modelini seçip bunun üzerinde görmek istediğiniz baskıyı belirleyip tek sizde olacak bir model tasarlaya bilirsiniz. Tişört tasarım editörüyle hiçbir tasarım bilginiz olmasa bile istediğiniz gibi düzenlemeler yapabilir, istediğiniz yazıyı, çizimi veya resmi seçerek kendi tişörtünüzü kolayca tasarlaya bilirsiniz. Hazır şablonlarda bu konuda size yardımcı olacaktır.

https://www.tshigo.com/kategori/kendin-tasarla/

Not: İnternet üzerinde bir çok tişört baskısı yapan firmalar ve kişiler bulunuyor. Burada en çok dikkat etmeniz gereken aldığınız tişörtün kumaşı ve tabi ki üzerine yapılacak olan baskının kalitesi. Sağlığa zararlı materyaller içeren, bir iki yıkama sonra baskısı çıkabilecek ürünlerden uzak durmanız gerekiyor. Aksi halde mağdur duruma düşebilirsiniz. Bunun için de yapmanız gereken kalitesi ortada olan markaları tercih etmelisiniz.Yukarıdaki listemizde yer alan ürünlerin tamamı ve daha fazlası için: www.tshigo.com

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu