Instagram takipçi satın al
Güzel SözlerListeler

Ramazan Bayramı Mesajları ve Sözleri

Ramazan bayramı sözleri ve mesajlarını bu içerikte bulabilirsiniz. Facebook, twitter vb. sosyal medya ağların da veya sms olarak da paylaşabilirsiniz.

istanbul temizlik şirketi

Ramazan bayramı sözleri ve mesajlarını bu içerikte bulabilirsiniz. Facebook, twitter vb. sosyal medya ağların da veya sms olarak da paylaşabilirsiniz. Bu mübarek günde sevdiklerinize eşinize, dostunuza, akrabalarınızı unutmamak adına Ramazan Bayramı mesajları gönderebilir veya sosyal medya hesaplarınızdan istediğiniz yerde paylaşabilirsiniz.

Böylesi güzel mübarek günde sevdiklerimizin ve akrabalarımızı ziyaret etmek, aralarındaki bağların iyice sağlamlaşması demektir. İnsanlar bu tarz dini günlerde sevgilerini diğer insanlarla paylaşarak mutluluk yayarlar. Bu da diğer insanları mutlu ettiği gibi de bizleri de mutlu eder. En anlamlı güzel sözler sitesi olarak sizler için yazmış olduğumuz Ramazan bayramı sözleri diğer adıyla şeker bayramı sözlerini istediğiniz yerde paylaşabilirsiniz. Dostlarınıza, akrabalarınızı ister SMS, ister facebook, twitter gibi sosyal medya kanallarından bayram sözlerini gönderebilirsiniz.

Aklınıza gelebilecek Ramazan Bayramı Mesajları veya Ramazan Bayramı Sözlerini  sitemizin yorum kısmına ekleyebilirsiniz. Eklenen yorumlar uygun görüldükten sonra sayfaya eklenecektir.

Ramazan Bayramı Sözleri

Ramazan Bayramı Sözleri ve Ramazan Bayramı Mesajları

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız kutlu olsun.


Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kâbuslar senden uzakta, melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki duaların kabul, Ramazan Bayramın mübarek olsun…


Büyüklerimin ellerinden, küçüklerimin gözlerinden öperim. Allah, birlikte nice bayramlar görmeyi nasip etsin inşallah. Bayramımız mübarek olsun.


Bu bayramda gönlünüz dertlerinden arınmış, tüm gözyaşlarınız dinmiş olsun. Yüzünüz de hep gülümseme, kalbiniz huzurla dolsun. Ramazan Bayramı’nız kutlu olsun.

Ramazan Bayramı Mesajları


Rabbim nefsimize celaliyle, kalbimize cemaliyle, hayatımıza hikmetiyle, hatalarımıza rahmetiyle, mahşerde Muhammediyle yardım etsin inşallah. Hayırlı Bayramlar.


Ramazan Bayramınız mübarek olsun, tüm dertleriniz deva bulsun… Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize. Kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun. Ramazan Bayramınız bereketli olsun…


Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutlu olsun…


Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin öyle içten samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. İyi Bayramlar.


Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için. Bayramınız kutlu olsun.


Bu değerli bayram gününde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin. Mutlu bayramlar.


Mübarek ramazan Bayramı Sana ve Ailene Bol Mutluluk Bol Huzur Ve Refah bir Hayat Getirsin, Bu Bayramın Güzelliğini ve Bereketini Evine Getirsin Kalbine İman Nefesine güç versin. Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun..

en güzel Ramazan Bayramı Mesajları

Anlamlı Ramazan Bayramı Mesajları içeriğimizde ilginizi çekebilir.

İlginiz Çekebilir

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu