HaberlerOyun Dünyası

PS Plus Ekim 2019 oyunları belli oldu

Playstation Plus kullanıcılarılarının merakla beklediği PS Plus Ekim 2019 oyunları belli oldu.

Playstation kullanıcılarının online oyun oynayabilmeleri için satın almak zorunda oldukları Playstation Plus her ay abonelerine ücretsiz oyun veriyor. Sony, bugün State of Play etkiğinliğinde PS Plus Ekim 2019 oyunlarını açıkladı. Açıklanan oyunların ikisi de kullanıcıları memnun edecek oyunlar.

PS Plus Ekim 2019 oyunlarını The Last of Us Remastered ve MLB The Show 19 olarak açıklandı. Açıklanan her iki oyunun AAA yapımı oyun olduğunu ve özellikle The Last of Us Remastered oyununu daha önce oynamadıysanız kesinlike oynamalısınız diyebiliriz. 21 Şubat 2020 tarihinde yenisi yayınlanacak oyun önce güzel bir hediye olduğunu söyleyebiliriz.  Bir diğer oyun ise MLB The Show 19 spor oyunu sevenler için güzel bir seçenek olabilir.

Bilindiği gibi PS Plus Eylül ayında ise Batman Arkham Knight ve Darksiders III oyunlarını ücretsiz verilmişti. Bu iki oyunu Ekim ayının ilk Perşembe gününe kadar indirebilirsiniz.

PlayStation 4 ücretsiz oyunları;

The Last of Us Remastered

The Last of Us Remastered ücretsiz

MLB The Show 19

MLB The Show 19 indir

pomeranian boo fiyatları

Serkan Kara

27 Yaşındayım ve Ankara'da yaşıyorum. ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun oldum, genelde takip ettiğim konularda ki fikirlerimi burada yazılarımla sizlere aktarmaya çalışıyorum. Bana ulaşmak isterseniz mail adresim: Skara@lafmacun.net

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu