Oyun DünyasıOyun Dünyası

The Last of Us Part II çıkış tarihi belli oldu

Efsane oyunlar arasında yer alan The Last of Us serisinin yeni oyununu The Last of Us Part II’nin çıkış tarihi resmi olarak açıklandı. Oyunun çıkış tarihiyle birlikte Sony yeni oyundan görselleride paylaştı.

Sony, Playstation oyuncularının en sevdiği oyunlardan The Last of Us’un yeni oyunu The Last of Us Part II‘nin çıkış tarihini açıkladı. State of Play etkinliği sırasında Sony tarafından açıklanan bilgilere göre oyun 21 Şubat 2020 tarihinde satışa çıkacak.

Oyunun tanıtım fragmanı:

İlk oyunu 2013 yılında PlayStation 3 için piyasaya çıkan The Last of Us, oyunseverlerden tam puan almayı başarmıştı. Daha sonra PlayStation 4 kullanıcıları için remastered olarak tekrardan yayınlandığında ise senaryosu, oynanısı ve harika hikayesi sayesinde bir çok etkinlikte onlarca ödül almayı başarmıştı. Özellikle oyunun son kısımlarında göz yaşlarını tutamayan oyuncular bile vardı.

The Last of Us Part II

2016 yılında sevilen oyunun devamı niteliğinde olan The Last of Us Part II‘nin yapılacağı duruyulmuştu. bu tarihten itibaren özellikle ilk oyunu oynayanlarda büyük beklentiler oluşmasına neden olmuştu ve ne zaman piyasaya sürüleceği merak konusuydu. Sonunda beklentiler sonuç vermeye başladı ve oyunun 21 Şubat 2020 tarihinde satışa çıkacağı duruyuldu.

Oyunun ikinci bölümünde ilk oyunda küçük bir çocuk olan Ellie artık büyümüş ve boşrolde yer alıyor. Şimdiye kadar yayınlanan görseller ve videolar görüntü kalitesi ve oynanış dinamikleri olarak oyuncuları tatmin edecek düzeyde  diyebiliriz. oyunlarından olacak.

pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu