Haberler

Meghan Markle cami ziyareti için başörtü taktı

İngiliz kraliyet ailesini temsilen Güney Afrika seyahati yapan Prens Harry ve Meghan Markle, Güney Afrika’da tariyi camiyi de ziyaret ettiler. Markle’ın, camiye girerken yanında getirdiği başörtüsünü taktığı görüldü.

Prens Harry ve karısı Meghan Markle, İngiliz kraliyetini temsilen resmi görevli olarak Güney Afrika’yı ziyaret ettiler. Ziyaretleri sırasında Güney Afrika’nın en eski camisini de ziyaretler isırasında Meghan Markle’nin camiye girerken başörtüsü taktığı görüldü.

Meghan Markle cami ziyareti için başörtü taktı

MEGAN MARKLE BEYAZ BAŞÖRTÜ TAKTI

Genç çift, resmi Güney Afrika ziyaretlerinin iki günü kapsamında, Cape Twon’da bulunan Bo-Kaap bölgesinde yer alan Güney Afrika’nın en eski camisini de ziyaret ettiler. Cami ziyaretine uzun yeşil elbisyle giden Markle, camiye girişi sırasında ise yanında getirdiği beyaz başörtüsünü taktığı görüldü. Prens Harry ve Markle, camide Cape Town İnançları Arası İlk Adım adındaki derneğin temsilcisi gençlerle tanıştı ve sohbett etti. Bu derneğin amacı ise 15 ile 18 yaş aralığındaki farklı din, inanç ve kültüre sahip gençler arasında saygıyı geliştirmeye çalışıyor.

İlgili Makaleler

Meghan Markle ve Prens Harry cami ziyareti

Meghan Markle ve Prens Harry cami ziyareti

Meghan Markle ve Prens Harry cami ziyareti

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu