Komedi - EğlenceListeler

Paralı Poşet Uygulamasının İlk Günlerinden Arda Kalan Komik Görüntüler

Türkiye’de paralı poşet uygulamasının başladığı 1 Ocak tarihinden itibaren ülkenin çeşitli yerlerinden bir birinden komik protestolar ve görüntüler gelmeye başladı. Sosyal medyaya damga vuran bir birinden komik görüntüler ve detaylar yazımızda.
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından doğayı korumak amacıyla çıkartılan ve 1 Ocak 2019 tarihinden itibaren yürürlüğe giren market ve mağazalarda ücretli poşet uygulaması tam olarak uygulanmaya başladı. Paralı market poşeti almak istemeyen bazı vatandaşlar ise bu olaya kendilerince yeni yöntemler geliştirerek direnmeye çalışıyorlar. 
Geliştirilen yöntemlerden bir kısmı gayet uygun olurken bazıları ise artık tamamen mizahsen olarak kurgulandığından sosyal medyada bu konuyla ilgili paylaşım patlaması yaşandı. Hem 25 kuruşa poşeti protesto etmek hemde eğlenmek isteyen kişilerin Twitter üzerinde paylaştığı görüntülerden bazılarını aşağıda sizler için bir araya getirdik.

Gerçekten yaratıcılıkta sınır tanımadığımızı gösteren görüntüler ortaya çıkmış.

O paylaşımlardan bazıları;

O paylaşımlardan bazıları;

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu