HaberlerMagazinÜnlüler

Özcan Deniz’den çarpıcı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü paylaşımı

Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla bir çok ünlü isim sosyal medya hesaplarından paylaşımda bulundular. Bu paylaşımların içerisinden Özcan Deniz’in yaptığı paylaşım en dikkat çeken oldu ve sosyal medyada birden en çok konuşulan isim oldu.Özcan Deniz’den çarpıcı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü paylaşımı

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar günü dolayısıyla özellikle sosyal medyada yüzbinlerce paylaşım yapıldı. Ünlü isimlerin çoğu paylaşımda bulunurken, bu isimlerin arasında Özcan DENİZ adından en çok söz ettiren oldu.  Yaptığı paylaşımda 8 Mart Dünya Kadınlar günü değil Emekçi Kadınlar Günü olduğunu belirtti.

Paylaşımında “Eyy bu pazar günü full makyaj, eşofmanlarla evde, kafede vs. eline yapışık telefondan 8 Mart Kadınlar Günü mesajlarını okuyan kadın; şu an mutfağında çalışan, sana servis yapan ‘çalışan’ kadının 8 Mart Emekçi Kadınlar Günü’nü kutla.” ifadelerini kullanan Özcan Deniz’e bir kesim tepki gösterirken bir kesimde tam destek verdi.

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu