HaberlerListelerSinema

Ölmeden Önce İzlemeniz Gereken 10 Film

1. Esaretin Bedeli (imdb 9.3)

Esaretin Bedeli (imdb 9.3)

IMDB 9.3 puanı ile karşımıza çıkan 1994 yapım yıllı Esaretin bedeli ölmeden önce izlenmesi gereken 10 film arasında kesinlikle yer alması gerekiyor. Karısını öldürmekle suçlanan bir adamın hapishane hayatını anlatan bu filmi kesinlikle izlemenizi öneririm.

İlgili Makaleler

2. Ayı Teddy (imdb 7.0)

Ayı Teddy (imdb 7.0)

Mizah ve komedinin bir arada olduğu bu filmi üzerinizdeki yoğun stresi atmanız için izlemenizi kesinlikle öneririm. IMDB 7.0 puanı ile karşımıza çıkan bu film ölmeden önce izlenmesi gereken filmler arasında yer alıyor.

3. Sihirbaz (imdb 7.6)

Sihirbaz (imdb 7.6)

Sihirbazlık filmlerine karşı ilgisi olan kişilerin kesinlikle izlemesini önerdiğim bir başka film Sihirbaz. IMDB 7.6 puanıyla ölmeden önce izlenmesi gereken 10 film listemize eklenen bu film size merak dolu dakikalar yaşatacak.

4. İçerideki Adam (imdb 7.6)

İçerideki Adam (imdb 7.6)

Aksiyon severler için listemize eklediğim İçerideki Adam filmi IMDB puanlamasından 7.6 alarak bir çok kişinin beğenisini kazanmış bir film olarak karşımıza çıkıyor.

5. Prestij (imdb 8.5)

Prestij (imdb 8.5)

Ölmeden önce izlenmesi gereken 10 film arasında yer alan Prestij filmi, Sihirbaz filminden sonra izlemeniz gereken en iyi sihirbazlık filmleri arasında yer alıyor. IMDB’den 8.5 puan alarak listemize katılan bu filmi kesinlikle izlemenizi öneririm.

6. Baba (imdb 9.2)

Baba (imdb 9.2)

Ülkemizde en çok izlenen filmler arasında bulunan Baba filmi, ölmeden önce izlenmesi gereken 10 film arasında yer alıyor. IMDB 9.2 puanı ile karşımıza çıkan Baba filminin size çok farklı duygular yaşatacağını söyleyebilirim.

7. Fight Club (imdb 8.8)

Fight Club (imdb 8.8)

Şahsen benimde en sevdiğim filmler arasında bulunan Fight Club, sizi etkisinde bırakabilecek filmler arasında yer alıyor. Ölmeden önce izlenmesi gereken 10 film arasında bulunan Fight Club, IMDB 8.8 puanlaması ile oldukça iyi bir sırada denilebilir.

8. Kara Şövalye (imdb 9.0)

Kara Şövalye (imdb 9.0)

Batman hayranlarının en sevdiği filmlerden biri olan Kara Şövalye muhteşem oyuncu kadrosu ve senaryosu ile bir çok film hayranını etkisinde bırakmış durumda. IMDB’den 9.0 puan alan Kara Şövalye filmini izlemenizi öneririm.

9. Can Dostum (imdb 8.6)

Can Dostum (imdb 8.6)

Sizi derinden etkileyecek fimler arasında bulunan Can Dostum, IMDB 8.6 puanlaması ile karşımıza çıkıyor. Ölmeden önce izlenmesi gereken filmler arasında bulunan Can Dostum, arkadaşlarınızla beraber izleyebileceğiniz filmler arasında bulunuyor.

10. Cehennem Melekleri (imdb 6.5)

Cehennem Melekleri (imdb 6.5)

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu