HaberlerPolitika

Ekrem İmamoğlu’na Cuma namazı sonrası saldırı!

31 Mart seçimlerini kazanan ve daha sonra YSK tarafından iptal edilen seçimlerin ardından yeniden seçim gezilerine devam eden Ekrem İmamoğlu, iddialara göre cuma namazını yenibosna’da bir camide kıldı. Cami çıkışında vatandaşların yoğun ilgisine maruz kalan İmamoğlu, burada vatandaşlarla bir araye geldi ve sohbet ederken kalabalığın arasından henüz adın bilinmeyen bir kişi salavat getirmeye başladı ve Ekrem İmamoğluna saldırdı.

Saldırının ardından olay yerinde bulunan polis ekipleri saldırganı hemen göz altına aldı ve yakınlarda bulunan bir çiğköfte dükkanında tutuyor.  Sosyal medyada yer alan olayın videosunda polis ekiplerinin Ekrem İmamoğlu’nu görmeye çalışan vatandaşları saldırının ardından uzaklaştırdığı ve olay ile ilgili görüntü alınmasına izin verilmediği görülüyor.

İlgili Makaleler
pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu