EDİTÖR BAŞVURU
ListelerMüzik

O Ses Türkiye Şampiyonu Kim Oldu? İşte O Ses Türkiye 2019 Şampiyonu!


TV8’de yayınlanan ve 4 aydır devam eden O Ses Türkiye yarışmasında Cumartesi akşamı yarı final heyecanı yaşanmıştı. Yarı finale kalan yarışmacılar sms oylamasına göre jüri üyelerinden Hadise, Beyazıt Öztürk ve Murat Boz’un yarışmacıları finale kalmıştı. O Ses’te bu sezon ilk defa jüri olan Seda Sayan’ın yarışmacıları ise finale çıkamadan elendi.

O Ses Türkiye Finalinde üç ayrı sms oylaması yapıldı. İlk etapta finale altı yarışmacı kaldı. 2 yarışmacı ilk oylamada, diğer iki yarışmacı ise ikinci oylamada elendi. 

Final gecesi ilk oylamada elenen isimler Hadise’nin takımından Anıl Şimşek ile Murat Boz’un yarışmacısı Bartu Gürhan oldu.

SES TÜRKİYE FİNALDE SON DÖRDE KİMLER KALDI?

O Ses Türkiye 2019 finalinde Beyaz’ın takımı sahneye damga vurdu. Son dörde kalan 3 yarışmacı Beyaz’ın takımından idi. Beyazın takımından Gülce Kahtalı, Barış ve Baran Solar, Umut Kaç, Murat Boz’un takımından Ferat Üngür 2. etapta yarıştı.

Tekrar performanslarını sergileyen yarışmacılar yapılan sms oylaması sonuçlarına göre Murat Boz’un takımından Ferat Üngür ve Beyaz’ın takımından Umut son tura çıktı ve Şampiyonluk için yarıştı. 

O Ses Türkiye 2019’un şampiyonu ise Ferat Üngür oldu. Murat Boz ise takımından Ferat Üngür’ün şampiyon olmasıyla büyük sevinç yaşadı.


O Ses Türkiye 2019 birincisini belirleyen noter sonuçlarını Acun Ilıcalı canlı yayında açıkladı. O Ses Türkiye 2019’un şampiyonu Ferat Üngür oldu. Murat Boz’un takımından olan Ferat Üngür’ün şampiyon olması ile büyük sevinç yaşandı.


İlginiz Çekebilir

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu