Komedi - EğlenceListeler

Bizlere Uykunun Yeri ve Zamanının Olmadığını Gösteren 10 Fotoğraf

Olur olmaz her yerde uyuyabilen sevimli bebekler

Olur olmaz her yerde uyuyabilen sevimli bebekler

Çocuklar için uyku mu yoksa oyun mu derseniz kesinlikle oyunu seçeceklerdir. Ne kadar çok uykularının olduğunun pek önemi yok onlar için nede olsa uyku ağır bastığında her koşulda uyuyabilme yetisine sahipler.


İlgili Makaleler

Tamam her şeyi anladımda bu çocuğu oraya kim çıkartıp bırakmış. :)

Normal şartlar altında eline ayağına değse acıdı diye ağlayacak çocuklar, yeri geldiği zaman legoların üzerinde bile uyuyabiliyorlar.

Koca bir tepsi keki yemiş uyumasında ne yapsın. Yemek sonrası uyku yetişkinlerin bile en sevdiği şeyler arasında vardır.

Çocuk oraya kendisimi girdi bilmiyorum ama kesinlikle harika bir tasarım olmuş. 

Çocuğu olupta bu veya benzeri durumla karşılaşmayan ebeveyn yoktur. Yatağın ne kadar büyük olduğunun hiç bir önemli yok.

Geleceğin jimnastik şampiyonuna şimdiden merhaba diyebilirsiniz. Oraya nasıl sığdın birde rahat uyuyorsun.


Çocuk ne kadar zamandır klozetin üzerinde oturuyorsa artık uyuya kalmış işine öyle devam ediyor. En azından altına çiş yapma gibi bir derdi yok.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu