Yaşam - insan

En Güzel Lohusa Ürünleri

Lohusalık ve hamilelik dönemlerinde kadının daha rahat hissetmesi için gerekli olan çeşitli kıyafetler ve iç çamaşırlarını bulabileceğiniz güvenilir adres.

istanbul temizlik şirketi

Hamilelik bir kadının en özel dönemleri arasında yer alır. Hamilelik dönemi bitip kadın doğum yaptıktan sonraki zamanlara ise lohusalık dönemi denir. Lohusalık dönemi ortalama 40 gün sürer. Bu dönem de kadınlar çok hassas olurlar ve bedenlerinde çeşitli değişiklikler yaşanır. Lohusalık ve hamilelik dönemlerinde kadının daha rahat hissetmesi için çeşitli kıyafetler ve iç çamaşırları almak gerekir. Hamile ya da lohusaysanız, siz de lohusam.com ürünlerine bayılacaksınız.

Lohusalar Ve Hamileler İçin Çeşit Çeşit Ürünler

Bu sitede lohusalar için mükemmel ürünler bulabilirsiniz. https://www.lohusam.com/ ürünleri arasında şunlar bulunur;

  • Lohusa pijama takımı
  • Hamile ve lohusa iç çamaşırları
  • Hamile taytları
  • Lohusalar için korse modelleri
  • Lohusa terlikleri
  • Emzirme kıyafetleri
  • Hamile giyim ürünleri
  • Lohusalar için her türlü aksesuar çeşidi
  • Anne bebek setleri

Lohusa ve hamile kadınlar için en güzel ürünle burada. Siz de gelin ve tüm fırsatlardan yararlanın.

Hamile Giyim Ürünleri

Pijama Takımı Çeşitleri

Hamilelik ve lohusalık döneminde bir kadının kendini çok rahat hissetmesi gerekir. Bunun için de pamuklu kumaştan ya da bambu kumaşından imal edilmiş pijama takımları önerilir. Sitenin pijama takımları arasında, dantel detaylı, sabahlık ya da gecelik modelleri de vardır.

Hamile Taytları

Hamilelik döneminizde tayt giymek isteyebilirsiniz. Tayt yapı itibariyle sıkı ve dardır. Fakat lohusam.com sitesinde bulunan son derece esnek ve beli lastikli taytlar sayesinde hamileyken tayt giymek artık hayal değil.

Lohusalar İçin Korse Modelleri

Hamilelik döneminden sonra göbek, bel ve kalça bölgesini toparlamak istersiniz. Bunun için en uygun fiyatlı ve rahat korse modellerini bu sitede bulabilirsiniz. Alt ve üst birleşik korse modelleri ya da kalça toparlayıcı korse modelleri vardır. Korselerin kalıpları çok rahattır. Sizi asla sıkmaz ve bunaltmaz.

Hamile Giyim Ürünleri

Hamileler için emzirme tişörtleri ve sutyenleri, taytlar, tunikler, sweatshirt çeşitleri, bluzlar, kot pantolonlar, abiyeler, şortlar ve daha pek çok giysi çeşidi vardır.

Ayrıca bebekler ve çocuklar için de çeşit çeşit ürünler, lohusalar ve hamileler için aksesuarlar gibi birçok ürünü lohusam.com adresinde bulabilirsiniz. Hemen siteyi ziyaret edin ve fırsatları kaçırmayın.

İlginiz Çekebilir

Sevda

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu