ListelerYaşam - insan

Marketten Luppo Alan Adamı Komşusu Anlattı İşte Gerçekler

Sokağa çıkma yasağı ilan edildiğinde marketten aldığı luppo ile efsane olan adam hakkındaki gerçekleri komşusu anlattı. O anlar o kadarda komik değilmiş.

istanbul temizlik şirketi

Cuma akşamı sokağa çıkma yasağı ilan edilmesinin ardından sosyal medyada en çok konuşulan kişilerden birisi marketten sadece Luppo alan adam olmuştu. O anları adamın komşusu sosyal medyada anlattı. Gerçekler aslında eğlenceli ve komik bir durum değilmiş.

10 Nisan Cuma akşam saatlerinde İçişleri Bakanlığı genelgesiyle 31 Büyükşehirde sokağa çıkma yasağı ilan edildi. Yasak televizyonlarda duyurulur duyurulmaz halkın bir kısmı market ve fırınlara giderek alışveriş yapmaya başladı. Sosyal medyada bu alışveriş sırasındaki marketlerin durumunu gösteren yüzlerce belkide binlerce fotoğraf paylaşıldı. Bu fotoğrafların içerisinde bir tanesini efsane haline geldi, twitterda tt listesinde zirveye çıkarak insanlara sokağa çıkma yasağını ve koronavirüsü unutturdu resmen.

Fotoğraf ile ilgili bir birinden komik capsler paylaşıldı. Fakat işin aslı pekte öyle eğlenceli değilmiş. Kişinin komşusu o akşam yaşanan olayları detaylarıyla sosyal medya hesabında paylaşınca luppo efsanesi bir dramaya dönüştü. İşte o akşam yaşanalar ve detaylar;

Luppo Alan Adam

Luppo Alan Adam

Luppo Alan Adam

Luppo Alan Adam

Luppo Alan Adam

Luppo Alan Adam

Luppo Alan Adam

Luppo Alan Adam

Luppo Alan Adam

Luppo Alan Adam

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu