Egitim VideolariVideolarYaşam - insan

Evde Çocuklarınızla Yapabileceğiniz 8 Basit Etkinlik

Evde canı sıkılan çocuklarınız ile yapabileceğiniz harika 8 etkinlik ve nasıl yapılacağı videosunu sizinle paylaşıyoruz. İyi eğlenceler.

istanbul temizlik şirketi

Okulların bir süredir kapalı olması, evde eğitim ve sokağa çıkma yasağı gelince özellikle ortaokul ve altı çağda çocuğu olan aileler evde bu kadar süre ne yapacaklarını kara kara düşünmeye devam ediyor. Çocuklarınızla evde kaliteli ve eğlenceli zaman geçirebileceğiniz bir çok etkinlik var. Belirli yaş aralıklarına göre hazırlanmış olan 0-10 Yaş Arası Çocuklarla Evde Oynayabileceğiniz Eğitici ve Eğlenceli Oyunlar içeriğimizden faydalanarak oradaki oyunları oynayabilirsiniz.

Her zaman oyun oyna oyna nereye kadar derseniz işte bu içeriğimizde bu duruma el atıyoruz ve hemen etrafınızda bulabileceğiniz pratik malzemelerle hazırlayabileceğiniz 8 etkinliğin yer aldığı videoyu aşağıda paylaşıyoruz. Özellikle 0-10 yaş aralığındaki çocukları için etkinlik o yaştaki çocukların ve aynı zamanda sizinde hoşunuza gidecektir. Umarız eğlenceli ve güzel zaman geçirirsiniz. Evde kalmak hem sizin için hemde diğerleri için çok daha faydalı.

 

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu