Hayvanlar AlemiListeler

Kraliyet protresi gibi çizilmiş evcil hayvan resimleri

Evcil hayvanların krallar ve kraliçeler gibi hissetmesini sağlayan ve bu şekilde fotoğraflarını çeken harika insanların muhteşem eserleri.

İtiraf edelim, evinde evcil hayvan besleyen herkes evi kimin yönettiğini biliyor. Onları seviyoruz, evcilleştiriyoruz, besliyoruz, eğlendiriyoruz aslında temelde bizler hizmetçiyiz ve evcil hayvanlarımız krallar ve kraliçeler. Biz bile buna kızmıyoruz⁠. Bunu bir sonraki hayranlık ve saplantı seviyesine götürmek ve tıpkı bize göründüğü gibi gerçek birer kral ve kraliçe gibi hissetmelerini istiyoruz.

Yeni kurulan Crown & Paw şirketi, sevdikleri floplarını benzersiz ve sıra dışı bir şeye tedavi etmek isteyen evcil hayvan ebeveynlerine yardım elini uzatıyor. Yaşamlarımızda ihtiyaç duyduğumuzu bilmediğimiz bu şirket bir yıldan uzun süredir faaliyet gösteriyor ve onlara kraliyet görüntüsü ile özel evcil hayvan portreleri oluşturma konusunda artık uzmanlaşmışlar. İnanılmaz yetenekli dijital sanatçıları bünyesinde barındıran şirket, 19. yüzyıl portreleri ve nadir Rönesans dönemi yağlı boya resimlerini en sevdiğiniz evcil hayvan fotoğraflarıyla birleştirerek bu komik ve iç açıcı sonucu elde ettiler.

İşte hak ettikleri muhteşem portreleriyle gururla poz veren daha sevimli hayvanların bir listesi! Evcil hayvanınızı içeren bir şaheseri duvara asar mısınız?

Bu yaratıcı portreler, evcil hayvan sahiplerinin hayal ettiği her şeydi ve şirketin web sitesindeki 7.514 5 yıldızlı yorum aldı. Crown & Paw, sosyal medyada muhteşem tuvalleriyle pozlanan gururlu hayvanların fotoğraflarını paylaşıyor ve Instagram’da hızla 170.000’den fazla takipçi ve Facebook’ta 100.000 daha fazla hayran kazandı.

“Evcil hayvanlarınız için sahip olduğunuz sevgiden gerçekten ilham alıyoruz ve Crown & Paw sanatınızı sosyal medyada paylaştığınızı görmeyi çok seviyoruz. Bunu yapmamızın sebebi sizsiniz” diyor.

Daha fazla bilgi: Instagram | Facebook | crownandpaw.com

pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu