ListelerYeme - İçme

Kesip Yemeye Kıyılamayacak Kadar Güzel Tasarımlı 30 Turta

Hemen her alanda sosyal medyanın kullanıldığını biliyoruz. Ülkemizde de bir çok kişi ve firma yaptıkları yiyeceklerin fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından paylaşarak daha çok geniş bir kitleye ulaşmayı hedefliyorlar.  

Karin isimli bir pasta tasarımcısı da kendine has hazırladığı turtalarla bir fenomen haline geldi. Özenerek hazırladığı ve saatlerce uğraşarak değişik motiflerle süslediği turtalarını Karin Pfeiff Boschek isimli instagram hesabından paylaşıyor. Eğer turta yapacaksanız ve bu konuda pek bir bilgiye sahip değilseniz kesinlikle ilk bakmanız gereken adreslerden birisi bu instagram hesabı diyebiliriz. 

Kabak, elma, armut, incir ve kızılcık gibi meyve ve sebzeleri kullanarak hazırladığı turtalarla evinize gelen misafirlerinizi hemen etkileyebilirsiniz. Ayrıca fotoğraflarla birlikte sitesinde de turta tariflerini de paylaşıyor. 

Turta tasarım ve tarifleri sayfası: ourdeliciousfood.com/pie-worldpomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu