HaberlerListelerTV Yayınları

Türkiye’nin Evlilik Programının Yüzü Hanife’den Şok İtiraflar


Evlilik programıyla adını duyuran zamanın gelin adayı Hanife Gürdal, katıldığı magazin programında evlilik programının iç yüzünü ve yaşadıklarını anlattı. Evlilik programında tvde gördüğü başka bir adaya aşık olup o şekilde evlilik programına katıldığını anlattı.

Geçtiğimiz yıllarda katıldığı evlilik programlarıyla adını duyuran ancak şuan bir benzinci de çalışan eski gelin adayı Hanife Gürdal, bugün Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa’ programında evlilik programının iç yüzünü anlattı. Aynı zamanda evlilik programından ne kadar kazandığını da açıkladı. En çarpıcı cümlesi ise ‘Evlilik programlarında yaşananların hepsi gerçek değil ancak herşey yalanda değil’ oldu.

AYLIK 2-3 BİN TL HARÇLIK

Şuan bir akaryakıt firmasında istasyonda pompacı olarak çalışan Hanife, canlı yayında şok itiraflarda bulundu. Hanife, programda kaldığı sürede kendisine özel bir ev tutulduğunu, harçlık olarak ise aylık 2-3 bin TL verildiğini söyledi.

ARABA KARŞILIĞINDA EVLENENLER VARDI

Evlilik programlarının aslında iç yüzünü anlatan Gürdal, yarışmadaki bazı kişilerin araba ve çeyizlik eşya karşılığında evlendiğini ancak daha sonra da boşandığını belirtti. Hatta başka programlardan çağrıldıklarını bizim programımızda evlenirsen ev araba alırız diye tekliflerde bulunduklarını açıkladı.

TEHDİTLE GERİ ÇAĞRILDIM

Canlı yayında şok açıklamalarda bulunan eski gelin adayı, yarışmadan ayrılıp diğer programa çıkmaması için para, ev düğün masrafı gibi tekliflerde bulunulduğunu açıklayan Hanide şunu da ekledi “Yarışmada iki yıl kaldım sık sık İzmir’e evime gittim sonra hep geri çağrıldım tehditle ya da başka yollarlar. Yarışma boyunca da kendime hiçbir şey almadım, iyi ki de alamamışım.” dedi.

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu