HaberlerTV Yayınları

Kanal D’nin yeni dizisi Yüzleşme, Erken final mi yapacak?

Kanal D’nin bu sezon en çok umutlu olduğu dizisi olan Yüzleşme, oyuncu kadrosunda yer alan Uğur Yücel, Hande Doğandemir, Engin Öztürk, Yiğit Kirazcı, Zeynep Eronat ve Yeşim Ceren Bozoğlu gibi oyuncularla daha yayınlanmadan bile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Fakat son çıkan dedikodulara göre bir türlü istenen reyting rakamlarını yakalayamayan ve yüksel maliyeti olan dizinin erken final yapacağı iddia edildi. 

ALDIĞI REYTİNGLER YÜZLERİ GÜLDÜRMEDİ

Yüzleşme dizisi en azından Kanal D yönetimi tarafından büyük umutlarla çekilmeye başlamış, alışılmadık senaryosu  ve bir birinden yıldız isimlerden oluşan oyuncu kadrosuyla, aynı gün ve saatte yayınlanan diğer dizilerden çok daha fazla izlenebileceği düşünülüyordu. Fakat işler yapımcı şirket için beklenildiği gibi ilerlemedi ve dizinin yayınlanan ilk bölümünde reyting rakamları çok düşük geldi.

İlgili Makaleler

Yüzleşme dizisinin konusu

Yüzleşme dizisinin konusu

Yüzleşme dizisinin konusu ise Masal isimli bir kadının kasabaya gelmesi ve onun gelişinin ardından kasabada 15 yıldır saklı tutulan büyük sırların ortaya çıkmaya başlamasını ele alıyor. Dizi esans üretimiyle ünlü olan Kalender kasabasıda geçiyor.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu