HaberlerListeler

Samsung Galaxy Note 9’un tanıtım tarihiyle ilgili son iddialar

Samsung Galaxy Note 9’un tanıtım tarihiyle ilgili son iddialar

Tanıtım günü yaklaştıkça Samsung Galaxy Note 9’un tanıtım tarihiyle ilgili yeni bir iddia daha ortaya atıldı. Samsung’a yakın olan kaynakların aktardıkları bilgilere bakıldığında şirket, Samsung Galaxy Note 9’u 2 Ağustos veya 9 Ağustostarihlerinden birisinde kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Kutusunda Android 8.1 yüklü gelen telefona ait teknik özellikleri de kısa bir süre önce medyaya sızmıştı. Telefonun ekranının 6,4 inç boyutunda 2960×1440 piksel Super AMOLED olacağına kesin gözüyle bakılıyor. Gücünü ise Exynos 9810 ya da Snapdragon 845‘den alacak olan telefon, büyük ihtimalle 6 GB RAM ve 256 GB depolama ile gelecek. Telefonun arka kısmında aynı Galaxy S9+ gibi çift lensli bir 12 megapiksel kamera sisteminin yer alacakken, burada bir geniş bir de zoom lens sunulacak. Telefonun önünde ise 8 megapiksel çözünürlüğüne F1.7 diyaframa ve 1/3,6 inç sensöre sahip bir kamera bulunması bekleniyor. 3.850 mAh kapasitesinde bir pile sahip olacağı iddia edilen telefonun sahip olacağı özelliklerle fark yaratması bekleniyor. 18w hızlı şarj destekli model, yeni bir kahverengi renk seçeneğini de karşımıza çıkartacak.

Galaxy Note 9, performansıyla sınırları zorlayacak

8 GB RAM ve 512 GB dahili depolama sunan bir versiyonunun gelebileceği de belirtilen telefon, 3.5mm kulaklık girişini de bünyesinde barındırıyor.

pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu