HaberlerListeler

OnePlus, MWC 2019’da Kendi Özel Etkinliğini Düzenleyecek

Akıllı telefon piyasasının en büyük oyuncularından birisi olan OnePlus firmasının bu yıl birden fazla yeni telefon modeli üzerinde çalıştığı daha önce duyulmuştu. Bu modellerin arasında en çok merak edilen ise hiç şüphesiz OnePlus 7 modeli olurken diğeri ise 5G özelliği olan başka bir akıllı telefon. Fakat söylentilere göre OnePlus şirketinin başka planlarının da olduğu ve bunları tanıtacağı söyleniyor.

Çin’li teknoloji devinin 2019 Mobil Dünya Kongresi‘nde (MWC) kendi özel etkinliğini düzenleyecek. Etkinliğin bir diğer ilginç yanı ise etkinliğin tamamen kapalı kapılar ardından sadece seçilmiş kişilerle yapılacak olması.

Etkinliğin konusunun ne olduğu bilinmiyor

Etkinliğin konusunun ne olduğu bilinmiyor

Kapalı kapılar ardında yapılacak olan etkinliğin konusunun ne olacağı henüz belli değil. Fakat bu sezon piyasaya çıkması beklenen OnePlus 7 modeli ve 5G kullanan bir başka telefon ile ilgili özellikler ve detayları paylaşabileceği düşünülüyor. Akıllı telefonların dışında başka elektronik ürün ve hizmetleri de tanıtabilirler.

Tabi bunların hepsinin birer sızıntı ve dedikodu olduğunu söylememiz gerekiyor. OnePlus etkinlik sırasında yeni bir akıllı telefon tanıtacağını söylemedi, bununla ilgili herhangi resmi bir açıklamada yapılmadı. En doğru bilgiler için bekleyip göreceğiz diyebilirim.

pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu