Faydalı BilgilerListeler

Kalp Hastaları İçin Faydalı Bitkisel Kür

Kalp hastaları için bitkisel kür

Kalp hastaları için bitkisel kür

Kalp hastaları için bitkisel kür olarak Oğul otu kaynatılarak ( sürekli karıştırın ) içilecek yahut soğuk suda limonla limonatası yapılarak içilecektir. En güzel Kalp için bulunmaz bir şifa kaynağıdır. Ek olarak kalp hastalarına Sinameki kaynatılarak içilebilir, Karanfil kaynatılarak çay gibi içilebilir ayrıca tarçın da kaynatılarak çay olarak içilebilir.

Kalp hastalarının bol bol elma yemesi gerekir. Unnab reçeli yapılabilir şurubuna kekik yada kekik suyu katılarak içilebilir. Sabahları reçel olarak da yenilebilir. Aynı zamanda damar sertliğinin de birinci ilacı budur.

Karabaş otu kaynatılarak içilirse kalbe ferah verir. Çiçeği sigara olarak içilirse insanı sigaradan kurtarır yani sigarayı bırakmak isteyenler varsa karabaş otu onlara iyi gelecektir. Kalbe, dimağa kuvvet ve ferah verir.

Kalp ağrısında ; Oğul otu , bal ile karıştırılarak macun şekline getirilerek devamlı olarak yenilebilir. Yağ olarak kalp hastaları zeytin yağını tercih edebilirler. Zeytin yağı Kalp dostudur.

Yinede doktorunuza danışarak tüketmenizi tavsiye ederiz.

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu