Faydalı BilgilerListeler

Şişmanlamak Kilo Almak İçin Bitkisel Kür

Şişmanlamak Kilo almak için bitkisel kür

Şişmanlamak Kilo almak için bitkisel kür

Günlük Zencefil ve Bal macunu yapılarak yenilirse daha kuvvetli etkisi olacaktır.

Su ile özerlik tohumu kaynatılarak ineceğinde sirke katılır da zayıf insanlara sürülürse , kuvvet verir. Rutubetli mizaç için kış günlernde kullanmak iksirdir.

Şimdi sizlere kilo almak için güzel bir kür vereceğim ;

Nohut ( dövülerek ince tozundan ) 75 gr

Koyun sütü le pişirilir ( 150 gram )

Sonra içine zencefil ( 15 gram )

Daru Fültül (15gram)

Darçın (15 gram )

Sakız ( 15 gram )

Hindistan cevizi tozu ( 7,5 gram )

Safran ( 3 gram )

Bal ( 450 Gram )

Birbirine karıştırılarak balla macun yapılır, kış günlerinde 10’ar gram içilir. Kuvvet için ; safi siyah turup rendeden geçirilip kömeç balı ile karıştırılarak seher vakitlerinde 5’er gram yenilir.

Kuvvet için Macun ;

Karanfil 3 gram

İnek Sütü 130 gram

Karanfil süte katılarak seher vakitlernde içilir. Bu ihtiyarlar için ideal bir ixirdir.

Kuvvet için ;

Havlıcan 30 gram

Kitre 4,5 gram

Anason 4,5 gram

Şeker 30 gram

Bunların cümlesi dövülüp, vucutlu kimselere 7 gram zayıf kimselere 3,5 gram akşam yemeğinden bir buçuk saat evvel verilir. Devam edenlere tarif eilmeyecek şekilde kuvvet gelir, sür’ati inzalı önler

Zencefil 1 gram

Havlıcan 2 gram

Şam fıstığı 3 gram

bunlar dövüldükten sonra içilirse insana on kişinin mukavemetini verir.

Kuvvet için ;

30 gram havlıcan 30 gram zencefil 30 gram şam fıstığı 90 gram toz şekeri bunlar toz haline getirilir. ve birbirine karıştırılır. Yatarken 5 gram içilirse vücuda dinçlik ve kuvvet verir. Meniyi ziyadeleştirme  de eşi bulunmayan bir ilaçtır. Romatizmayı da giderdiği bilinmektedir.

Bal Kaynatılarak içine turp tohumu, zencefil karıştırılarak indirilecektir. Safralı olanlar bir ceviz kadar günde 3 defa yemelidir. Çok zayıf olanlar bir yumurta büyüklüğünde yemelidir. böbrekte mesanede kamışta ne kadar iltihab varsa temizler.

Karanfil günlük ve hindistan cevizi dövülerek balla macun yapılır da yenilirse erkekliğe çok kuvvet vermektedir.

Bal , günlük, hindistan cevizi gül suyu ile karıştırılarak her sabah aç karına birer ceviz miktarı yenilirse tenasül uzvuna çok kuvvet verir.

Kişniş 10 gram, Üzüm pekmezi 50 gram  kişniş yutulur ; üzerine pekmez içilirse gece yarısı beli çimdikler gib birşey yapar, meniyi çoğaltır. ( toz olarak veya kaynatılarak içilir )

Havlıcan tozu 16 gram , anason 3 gram , kitre 3 gram , su 16 fincan bunların iki fincanı uçana kadar kaynatılır. İçine bir miktar nöbet şekeri ilave edilerek akşam, sabah yemekler esnasında ikişer fincan içilir. Kuvvet için çok kıymetli bir ilaçtır. Bel gevşekliğini önlemekte bir iksirdir.

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu