HaberlerTV Yayınları

Kadın Dizisi, Fenomen Diziyi Tahdından Ederek Zirveye Tırmandı

Kıyasıya bir yarışın olduğu salı gecesinin yayınlandığı ilk günden beri reyting lideri olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO), hiç bir dizi tarafından geçilemez deniyordu fakat FOX TV’de yayınlanan ve her gün dramasını ve izleyici kitlesini artıran Kadın dizisi en büyük rakibini geride bırakarak birinci sıraya yükseldi ve EDHO kendine 2. sırada yer buldu.

Listenin üçüncü sırasında ise Kadın dizisinin geçen haftaki bölümünün özeti yer alırken, Star TV’nin entrika dolu dizisi Ufak Tefek Cinayetler 4. sırada kaldı.

Reyting listesinde hafta içi her gün en çok izlenen haber programı Fatih Portakal ile Fox Ana Haber 5. sıraya yerleşerek yine haber programlarını geride bıraktı ve diziler arasına girmeyi başardı.

07.03.2018 reyting sıralamsı

07.03.2018 reyting sıralamsı

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu