HaberlerPolitika

SP Lideri Kendisine Karısı Üzerinden Yüklenmeye Çalışanlara Cevap Verdi

SP Lideri Karamollaoğlu İngiliz Eşiyle İlgili İlk Kez Konuştu: O Müslüman ve Türk Vatandaşı Oldu

SP Lideri Karamollaoğlu İngiliz Eşiyle İlgili İlk Kez Konuştu: O Müslüman ve Türk Vatandaşı Oldu

Habertürk TV’de Fatih Altaylı‘nın sunduğu canlı yayına konuş olan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, şimdiye kadar hiç konuşmadığı özel hayatıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Karamollaoğlu, bir süredir meşgul eden eşiyle ilgili olarak eşinin İngiliz olduğunu ve daha sonradan Müslüman olduğunu ve Türk vatandaşlığına geçtiğini söyledi.

Fatih Altaylı’nın “Diyorlar ki, nasıl milliyetçilikten bahsediyor eşi İngiliz…”  sözlerinin ardından

İlgili Makaleler

Habertürk TV canlı yayınında Fatih Altaylı‘nın konuğu olan Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, özel hayatıyla ilgili ilk kez konuştu. Karamollaoğlu, İngiliz olan eşinin Müslüman olup Türk vatandaşlığı aldığını söyledi.

“EŞİMİN İNGİLİZ OLDUĞUNU SAKLAMADIM”

Fatih Altaylı’nın “Diyorlar ki, nasıl milliyetçilikten bahsediyor eşi İngiliz…” sözleri üzerine konuya giren Temel Karamollaoğlu, eşinin İngiliz olduğunu saklamadığını belirtti.

Temel Karamollaoğlu, sözlerine şöyle devam etti:

“Doğru ben İngiltere’de tahsil yaptım. Ortaokul liseyi Kayseri’de okudum. Oradan mezun olduktan sonra önce teknik üniversiteye girdim arkasından da Avrupa imtihanlarından birkaç tanesini kazandım İngiltere’ye gittim. Orada tekstil tahsili yaptım ve döndüm. Oradayken de eşimle evlendim. Kendisi bana en büyük destek veren kişi. İnancında ve yaşantısında çok titizdir.Hem Müslüman oldu hem Türk vatandaşı oldu. Evleneli 53 yıl oldu. Benim çocuklarımın çoğu 50 yaşının üzerinde.”

pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu