ListelerOyun Dünyası

Iyi oyun oynayabilmeniz için sahip olmanız gereken 10 önemli ekipman

Teknoloji oyunları daha gerçekçi ve daha gelişmiş özellikleri ile piyasaya çıkıyor. İşte oyun zevkinize zevk katacak ekipmanlar!

Mouse

Mouse

Mouse bu noktada önemli araçlar arasında yer alıyor. İsterseniz oyunlarda sahip olduğunuz normal ve gündelik kullanım için üretilen fareleri kullanabilirsiniz. Fakat oyun deneyiminizi enlere taşımak istiyorsanız sizin için geliştirilen kapsamlı fareler var! Oyunlar için üretilen bu özel farelerin çoklu tuş destekleri ile aşamayacağınız engel yok! Üstelik bu ürünlerde yer alan kişiselleştirilebilir tuşlar ile kendi istediğiniz gibi yönlendirmeler de yapabilirsiniz.

Oyuncu Kulaklıkları

Oyuncu Kulaklıkları

Oyun oynayacaksınız ve ortamdaki sesler çok önemli değil mi? Oyuncular için geliştirilen bu özel kulaklıklar ile oyunun gerçekliğine daha çok yaklaşabilirsiniz. En son teknolojiler ile üretilen bu kulaklıklar oyunlarda yüksek düzeyde gerçekçi sesler vaat ediyor.

Mouse Pad

oyuncu Mouse Pad

Mouse padler de yine iyi oyunlar oynamak için gerekli ekipmanlar arasında yer alıyor. Bu ürünler ile hassas kontrol sağlamak kolaylaşıyor. Artık fareniz elinizin altından kaçmaya çalışamayacak!

Monitör

oyuncu Monitör

Oyunlar için olmazsa olmaz ekipmanlar arasında yer alan monitörler belki de bu listedeki en önemli araçlar arasında yer alıyor. Zira ekranda göreceğiniz görüntülerin kaliteli olması iyi bir oyun deneyimi için çok önemli. Bu noktada ise çözünürlüğü yüksek olan monitörlerin tercih edilmesi gerekiyor.

Oyuncu Gözlükleri

Oyuncu gözlükleri de ihmal edilmemesi gerekenler arasında yer alıyor. Zira uzun saatler boyunca oyun oynamak gözlere zarar verebiliyor. Bu gözlükler sayesinde ise bu tarz yorgunlukların önüne geçebilir ve oyun deneyiminizi aralıksız ve sağlıklı bir şekilde sürdürebilirsiniz. Ayrıca bu gözlükler sahip oldukları özellikler ile daha gerçekçi ve canlı görüntüler sunabiliyor.

 Gamepad

 Gamepad

Gamepad ürünleri ise hem PC kullanıcılar hem de konsol kullanıcılar için kullanılabilir özellik taşıyor. PC’de fare ve klavye tercih etmeyenler için bu ürünler büyük kolaylık sağlıyor. Piyasada çeşitli özellikler ile satılan bu ürünler ergonomik yapıları ile oyun keyfinizi katlamaya yetiyor. Bu gamepadler ile kombo üstüne kombo yapacaksınız!

Klavye

oyuncu Klavyeleri

Yine fareler gibi oyuncular için özel olarak geliştirilen klavyeler bulunuyor. Bu klavyeler ile oyunları en iyi bir şekilde oynamak mümkün hale geliyor.

Oyuncu Koltukları

Oyuncu Koltukları

Oyun oynarken uzun süreler geçirecek olanları da düşünmeden olmaz değil mi? Bunun içinde üreticilerin özel olarak ürettikleri koltuklar bulunuyor. Bu koltukları ile oyun zevkinizi artırabilmeniz mümkün.

Mikrofon

oyuncu Mikrofonu

Mikrofonlar ise grup olarak oynanan oyunlarda önemli rol oynuyor. Call Of Duty oynadığınızı düşünün. Arkadaşlarınızla haberleşerek oyun oynamak ne kadar güzel olurdu değil mi? Bunun içinde mikrofonlardan yararlanabilirsiniz.

Direksiyon

oyuncu Direksiyonu

Direksiyonlar da özellikle yarış oyunları için oyun zevkinizi ileri taşıyabilir. Bu özel setlerle daha gerçekçi oyunlar oynayabilirsiniz.

pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu