ListelerOyun Dünyası

Destiny 2 Oyun İncelemesi

Neticede 25 milyon kayıtlı kullanıcı müthiş bir rakam. Tüm bunların üzerine Destiny 2’nin Battle.net açılımı harika bir haber ve yeni oyunun başarısını hemen hemen garanti hale getiriyor.Bizim açımızdan daha da önemli zira ilk oyunu Türkiye’de oynayan herhalde on kişiden biri bizim Tuna idi. Bunların yanında Destiny 2 tıpkı ilk oyun gibi oldukça baskın bir senaryo modu ile gelecek ve pek çok farklı gezegeni ve sistemi keşfedebileceğiz. 

Ayrıca yeni karakterler, eşyalar, yeni modlar ve maceralar da en az ilk Destiny oyunu kadar kaliteli ve sürekli bir içerik vadediyor. Şimdi tüm bunlara yeni etkinlikleri, varlığı bir efsane gibi dilden dile anlatılan nadir silahları ve onları bulmak için verilecek onca mücadeleyi ekleyin. Evet, Destiny 2 ilk oyunun üzerine devrimsel bir şeyler vadetmiyor ancak bu herkesin oyunu manyaklar gibi oynayacağı gerçeğini değiştirmiyor. Birde elbette Battle.net’in şeytan tüyü diye bir şey var. Buraya giren bir oyunun çuvalladığını gördünüz mü, hayır. Yine öyle olacak. Geriye sadece bir hafta kaldı ve biz sabırsızlanmaya başladık bile.

Destiny 2 Sistem Gereksinimleri Minimum

İşletim Sistemi – Windows 7 ve üzeri

İşlemci – Intel – Core i3-3250 / AMD – FX-4350

Ekran Kartı – Nvidia – GeForce GTX 660 2GB / AMD – Radeon HD 7850 2GB

RAM – 6GB

Destiny 2 Sistem Gereksinimleri Önerilen

İşletim Sistemi – Windows 7 ve üzeri

İşlemci: Intel – Core i5-2400 / AMD – Ryzen R5 1600X

Ekran Kartı – Nvidia – GeForce GTX 970 / AMD – Radeon R9 390

RAM – 8GB

Destiny 2 – Official Gameplay Reveal Trailer

24 Dakikalık Destiny 2 Gameplay Video

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu