HaberlerListeler

Huawei akıllı gözlüğü tanıtıldı

Huawei, kısa bir süre önce yapmış olduğu lansmanda akıllı telefonların yanı sıra yeni tasarlamış olduğu akıllı gözlüğü de görücüye çıkarttı. Havalı bir tasarıma sahip olan gözlüğün tasarımı aşamasında Koreli moda firması Gentle Monster ile işbirliği yapıldığı duyuruldu.

Teknolojiye öncülük eden firmalardan birisi olan Huawei’nin çalışmış olduğu marka Gentle Monster, yerel olarak ve dünya pazarında gayet önemli işlere imza atmış bir marka durumunda. Bundan önceki çalışmalarda daha çok deneysel gözlük tasarımları ile ilerleyen firma, bundan sonra daha profesyonel işlere imza atmak amacıyla alanında lider bir şirket ile çalışma kararı aldı.

Bir Gözlükten Çok Asistan Görevinde

Huawei tarafından tasarlanmış olan gözlük daha çok asistan görevinde olacak. Kullanıcılara büyük bir kolaylık sağlayacağı düşünülen gözlük gündelik hayatta da rahatça kullanılabilen bir aksesuar olduğu için aykırı durmuyor.

Gözlükte kamera olmaması nedeniyle fotoğraf çekimleri yapılamıyor. Ancak bünyesinde bulundurmuş olduğu çift mikrofon ve hoparlör sayesinde kolayca çağrılar yanıtlanabiliyor. Sesli asistana erişim özelliği sayesinde kullanıcılar gözlük aracılığıyla asistana çeşitli emirler de verebilmekte.

Batarya gücü olarak 2200 mAh kapasiteye sahip olan gözlük, kullanıcının isteğine göre USB TYPE-C ile kablolu, veya kablosuz bir şekilde şarj edilebiliyor. Ayrıca IP67 sertifikasına sahip olduğu için yağmurlu havalarda da rahatça kullanılabiliyor. Bu sayede kullanıcılar dilediği durumda gözlüğü rahatça kullanma imkanına sahipler.

pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu