HaberlerTürkiye

Yemeksepeti yeni market hizmetini hayata geçirdi

Ülkemizde aktif olarak milyonlarca kullanıcıya sahip olan ve kullanıcılarının kolayca yiyecek içecek siparişi vermesini sağlayan Yemeksepeti, yeni hizmetini tamamlamış durumda. Son dönemlerde popüler olan “Getir” gibi market alışverişlerinizi sadece birkaç dokunuşla yapmanızı sağlayan uygulamaları yakından takip eden firma, kendi market alışveriş servisini hayata geçirdi. “Banabi” adıyla yayınlanan uygulama sayesinde uygulama üzerinden birçok farklı kategorideki market ürünleri kolayca sipariş edilebiliyor.

Yüzlerce Ürün Çeşidi

Yeni hayata geçirilen Banabi servisinde kullanıcıların seçimine sunulmuş yüzlerce çeşitte ürün bulunuyor. Kozmetik, atıştırmalık, içecek gibi ürünlerin yanı sıra ev yaşantısında kullanılabilecek birçok farklı ürün de yine uygulama içinde yerini almış durumda. Geride bıraktığımız 2018 yılı sonu itibariyle 11 milyon aktif kullanıcıya sahip olan Yemeksepeti, yeni çıkarmış olduğu bu hizmeti ile birlikte kullanıcı sayısında önemli bir artış yaşamayı hedefliyor.

Uygulama İçerisinden Kolayca Geçiş İmkanı

Yemeksepeti firmasının hayata geçirmiş olduğu yeni hizmeti Banabi’ye erişmek oldukça kolay. Marketten alışveriş yapmak için telefonunuza ekstra bir uygulama indirmenize gerek yok. Tek yapmanız gereken şey sadece Yemeksepeti uygulaması içinde sağ üst alanda yer alan Banabi ikonuna tıklamak.

Eğer uygulama içerisinde Banabi ikonunu göremiyorsanız Yemeksepeti uygulamanızı son sürüme yükseltmeniz gerektiğini unutmayın. Güncellemeyi görebilmek için telefonunuzdaki Yemeksepeti uygulamasını son sürüme güncellemeniz gerek.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu