Hayvanlar AlemiListeler

Sanatçı Gözüyle Akvaryum Balıklarının Muhteşem Fotoğrafları

48 yaşındaki bir Taylandlı fotoğrafçı Visarute Angkatavanich, Beta balıklarını (Betta Splendens) farklı bir şekilde tasvir eden güzel bir su sanatını ele alıyor. Siyah ve beyaz arka planların keskin kontrastlarına karşı, kristalli akvaryumlar, güçlü lensler ve muhteşem aydınlatma kullanarak bu hayvanların harika fotoğraflarını çekmeyi başarmış. Kullandığı fotoğrafçılık teknikleri sayesinde balıkları su yerine havada geziyormuş gibi gösteren büyülü yaratıklara dönüştüğünü görüyoruz.

Sanatçı çektiği fotoğrafları internet ortamında paylaşmaya başladıktan sonra sosyal medyada en çok paylaşılan fotoğraflar arsında yer aldı ve bir çok telefonda arka plan olarak kullanılmaya başlanıyor.

İsterseniz sizde çektiğiniz fotoğrafları sitemize üye olarak ekleyebilir veya tarafımıza mail ile iletirseniz biz içerik olarak ekleyebiliriz.
pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu