İstanbullular Dikkat! 5 İlçede 30 Saat Su Kesintisi Olacak

pomeranian boo fiyatları

İSKİ, Kağıthane-Levent Ana İsale Hattı’nda yapacağı bakım, onarım ve yenileme çalışmaları sebebiyle Beyoğlu, Şişli, Kağıthane, Beşiktaş ve Eyüpsultan’da yer alan mahallelere yaklaşık 30 saat su kesintisi yaşanacağını açıkladı. Kesinti 13 Mart salı günü saat 10.00’dan 14 Mart çarşamba günü saat 16.00’ya kadar sürecek.

İSTANBUL’DA 30 SAATLİK KESİNTİNİN OLACAĞI YERLER ŞÖYLE:

Beyoğlu:

Kaptan Paşa, Piyale Paşa, Fetih Tepe, Piri Paşa, Keçeci Piri, Kulaksız, İstiklal, Yenişehir, Hacı Ahmet, Bostan, Bülbül, Kocatepe, Çukur, KalyoncuKulluğu, Sururi Mehmet Efendi, Yahya Kahya, Çatma Mescit, Kamer Hatun, Hüseyinağa, Kuloğlu, Şehit Muhtar, Cihangir, Kılıç Ali Paşa, Firüz Ağa, Evliya Çelebi, Şahkulu, Asmalı Mescit, Katip Mustafa Çelebi ve Tomtom mahalleleri ile Ömer Avni, Örnektepe ve Pürtelaş Hasan Efendi mahallerinin üst kotları.

Şişli:

Gülbahar, Mecidiyeköy, Kaptan Paşa, Halide Edip Adıvar, Halil Rıfat Paşa, Mahmut Şevket Paşa, Cumhuriyet, Duatepe, Merkez, 19 Mayıs, Meşrutiyet, Halaskargazi, Teşvikiye, Harbiye, İnönü, Ergenekon, Bozkurt, Eskişehir, Feriköy, Yayla, Kuştepe, İzzetpaşa, Esentepe ve Fulya mahalleleri.

Kağıthane:

Gültepe, Harman Tepe, Telsizler, Ortabayır, Çağlayan, Hürriyet, Gürsel, Talatpaşa, Mehmet Akif Ersoy, Nurtepe, Hamidiye ve Merkez mahalleleri ile Yahya Kemal mahallesinin üst kotları.

Beşiktaş:

Levent, Etiler, Ulus, Nispetiye, Kültür, Akat, Rumelihisarı, Gayrettepe, Dikilitaş, Balmumcu, Yıldız ve Levazım mahalleri ile Bebek, Arnavutköy ve Kuruçeşme bölgelerinin üst kotları.

Eyüpsultan:

Hasdal Askeri Kışlası, Kemerburgaz (Mithatpaşa ve Mimarsinan) ve Göktürk mahalleri

Ayrıca Bknz.  Bill Gates'den Rekor Düzeyde Bağış