Haberlerİlginç Haberler

Şimdiye Kadar 6 Bin Kadınla Birlikte Olan İtalyan Playboy, İlişki Sırasında Kalp Krizi Geçirdi

İtalya’nın en ünlü playboyu olan Maurizio Zanfanti, İtalya’da turist olan 23 yaşındaki bir kızla girdiği ilişki sırasında kalp krizi geçirdi ve 63 yaşında hayatını kaybetti.

Gerçek isminden çok Rimiri Romeo olarak adlandırılan adam, 1970’li yıllarda İtalya’nın sahil şehirlerinde gece kulübü organizatörlüğü yaptığı dönemde ünlenmeye başladı ve 63 yaşına kadar geçen sürede 6 kadınla birlikte olduğu biliniyor.

İLİŞKİ SIRASINDA KALP KRİZİ GEÇİREREK HAYATINI KAYBETTİ

İLİŞKİ SIRASINDA KALP KRİZİ GEÇİREREK HAYATINI KAYBETTİ

Hiç usanmadan çapkınlıklarına devam eden Zanfanti, geçtiğimiz Salı günü ülkesini ziyaret eden 23 yaşındaki bir turistle birlikte olurken kalp krizi geçirdi.  Genç turist, ünlü İtalyan playboy kalp krizi geçirirken sağlık ekiplerine bildiriyor ama sağlık ekiplerinin geldiği sırada Maurizio Zanfanti kalbi durmuştu ve bütün mücadelelere rağmen hayata döndürülemedi.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu