HaberlerListelerMagazin

Güzel İngiliz Oyuncunun Küvette Çekilmiş Fotoğrafı Beğeni Yağmuruna Tutuldu

Güzel İngiliz Oyuncunun Küvette Çekilmiş Fotoğrafı Beğeni Yağmuruna Tutuldu

Sergilediği rahat tavırları ve aykırı giyim kuşamı ile her zaman magazin dünyasının dikkatini üzerine çekmeyi başaran ve birde en ateşli kadın oyuncu dalında İngiliz pembe dizi ödülü kazanan 24 yaşındaki genç İngiliz oyuncu Georgia May, doldurduğu küvette köpükler içerisinde çekmiş olduğu fotoğrafını “Köpük, köpük, köpük, bela geliyor” başlığı ekleyerek kendi sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

“FOTOĞRAFI ÇEKEN ŞANSLI ADAM KİM?”

Fotoğrafın paylaşılmasının ardından takipçileri tarafından fotoğrafı beğeni ve yorum yağmuruna tutulan fotoğraf bir saat içinde yaklaşık 20 binden fazla beğeni almayı başardı. Fotoğrafın altına yapılan yorumlar içerisinden bir takipçi ise fotoğraf için, “fotoğrafı çeken şansı adam kim?” yorumunu yaptığı görüldü. Oyuncunun bu fotoğrafını, Chris Hughes ile aralarında çıkan aşk dedikodularının ardından paylaşması kafaları karıştırdı.

pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu