HaberlerListeler

Geçmişten Günümüze Evrimleşen Teknoloji

istanbul temizlik şirketi

Akıllı Telefonlar

Akıllı Telefonlar

Her işimizi yaptığımız elimizden düşürmediğimiz akıllı telefonlar uygulamalarıyla hayatımızı kolaylaştırıyor.  Apple ile hayatımıza girmeye ve hayatlarımıza nüfuz etmeye başlayan akıllı telefonlarımız olmadan işlerimizi bu kadar hızlı nasıl yapardık? Uyurken bile yanımızdan ayırmadığımız bir yerde unutunca kendimizde büyük eksiklik  duyuyoruz.

Bilgisayarlar

Bilgisayarlar

Bugün işler bu kadar hızlı ilerliyorsa o da bilgisayarlar sayesindedir. İş yerlerinde çalışma performansını arttıran bilgisayarlar çalışma saatlerini düşürerek iş yükümüzü hafifletiyor.

İnternet

İnternet

O olmazsa olmaz dediklerimizin başında internet geliyor. Girdiğimiz ilk mekanda menüden önce interneti soruyoruz. Bir gün içerinde binlerce domain satın alınıyor.Binlerce e-posta gönderiyoruz. Uzaklar bir anda yakın oluyor zaman kavramı önemini yitiriyor.

5G Teknolojisi

5G Teknolojisi

3G, 4G derken şimdi de 5G…  Teknolojinin bir getirisi olan hız kavramının her geçen gün önemi artarak devam etmekte. 4G teknolojisinden sonra gözlerimiz 5G’deydi ve beklenen haber geldi. İlk olarak Turkcell 5G’de hız testini yaptı en kısa zamanda da hizmete sunmaya hazırlanıyor.

İlginiz Çekebilir

Martin Luther King

Martin Luther King, Jr., Afrikalı-Amerikalı Baptist papaz ve Amerikan yurttaş hakları hareketi önderi. Dünya genelinde şiddet karşıtı ve ırksal eşitlik görüşleriyle tanınmaktadır ve 1964 yılında Nobel Barış Ödülü'nü kazanmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu