HaberlerListelerSpor

TOSİC’İN EŞİNDEN OZAN TUFAN YORUMU


Beşiktaşlı Sırp futbolcu Dusko Tosic’in eşi Jelena Karleusa, samimi açıklamalarda bulundu.

Posta’dan Canan Danyıldız’a konuşan Karleusa, Tosic’in verdiği pozlardan rahatsız olduğunu belirterek, “Her videodan, seksi pozumdan sonra çok büyük kavga ediyoruz ve benden boşanmak istiyor. Ama sadece diyor, boşanmıyoruz!

“BENİM İKİ YÜZÜM VAR”

Benim profesyonelliğime saygı duyuyor. Beni özel hayatımda tanıyor ve güveniyor. Bu yüzden sıkıntı yaşamıyoruz. Aramız iyi. Benim iki yüzüm var, sizin tanıdığınız ile onun bildiği iki ayrı insan.” diye konuştu.

“BANA SÜPER YENGE DEYİN”

Jelena Karleusa, “Dusko Tosic’in eşisiniz, size ‘yenge’ denmesine ne diyorsunuz?”sorusuna, “Yenge değil, ‘süper yenge’yim. Sizden biriyim. Sırbistan’da 22 yıldır müzik kariyerimle tanınıyorum ama Türkiye’de Dusko’nun eşiyim. Bari bana sadece ‘yenge’ demeyin, ‘süper yenge’ deyin.” yanıtını verdi.

OZAN TUFAN’I TANIMIYORUM”

Karleusa, Fenerbahçeli Ozan Tufan’ın Instagram’da fotoğrafını beğenmesiyle ilgili şu ifadeleri kullandı: “O kim, tanımıyorum bile! O tweet’i duydum, ‘Ne yazmış, çevirin’ dedim ama çevirmediler. Kötü bir şey yazdığını anladım ama öyle bir yanıt vermedim.”

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu