Haberlerİlginç Haberler

3 Uzun Günde Yapılan ve Bir Çocuk Tarafından 3 Saniyede Yıkılan Lego

Zao isimli bir Çinli Lego Expo fuarı için sevilen çizgi sinema karakteri Nick Wilde’nin heykelini yaptı. Lego heykelini yaparken geceli gündüzlü tam 3 günün harcadı. Sonuç olarak aşağıda da göreceğiniz harika bir heykel ortaya çıktı. Yapılan heykel tam 15.000$ değerinde olduğu belirtilmiştir. 

Fakat fuarı gezen ziyaretçilerin içerisinden ailesiyle birlikte gezen küçük bir çocuk yanlışlıkla bu heykeli yıkıyor. Zao 3 günlük emek 3 saniyede yıkıldı diyerekten olayın özetini çıkartmış.

Çocuğun ailesi Zao’nun zararını karşılamak isteseler de Zao bunun bir kaza olduğunu ve çocuğun bir suçu olmadığı için hiç bir ücret istemediğini belirtmiştir.(Biz olsak ağzını yüzünü kırardık orası kesin. :) )

İlgili Makaleler

Lego heykelini ve yıkılmış halini aşağıda görebilirsiniz.

Çin Lego Expo Fuarı

Çin Lego Expo Fuarı

Legolardan Yapılmış Heykel

Legolardan Yapılmış Heykel

Zootopia Nick Wilde Heykeli

Zootopia Nick Wilde Heykeli

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu