HaberlerTürkiye

İş Bulamadığı İçin Bunalıma Giren ve İntihar Eden Adamın Geride Bıraktığı Not Yürekleri Dağladı

Tekirdağ’ın Ergene ilçesinde yaşanan olayda, 34 yaşındaki Saffet G.’nin kendini tavana bağladığı atkıyla astı ve hayatını kaybetti. Saffet G.’nin ailesi için yazdığı ve cebine koyduğu notunda ise; “Ben hakkımı size helal ediyorum. Siz de bana hakkınızı helal edin. Biliyorum, sizi çok üzdüm. İşsizlikten bunaldım” yazdığı belirtildi.

Ergene Velimeşe Mahallesinde ablası ve annesiyle birlikte yaşayan Saffet G. uzunca bir süredir iş bulamıyordu. İş bulamadığı içinde her gün biraz daha bunalıma giren genç adam evde yalnız olduğu zamanda, evin tavanına bağladığı atkıyla kendini astı. Daha sonra ailesi eve geldiğinde Saffet G.’nin tavanda asılı olduğunu gördü ve Jandarma ekiplerine haber verdi. Olay yerine sevk edilen Jandarma ve sağlık ekipleri Saffet G.’ye müdahale ettiklerini yaşamını yitirdiği anlaşıldı.

SAFFET G. “BANA MEZAR YAPTIRMAYIN” DEDİ

SAFFET G. "BANA MEZAR YAPTIRMAYIN" DEDİ

Saffet G.’nin ölmeden önce ailesi için hazırladığı notunda; Bana mezar yaptırmayın. Sadece bir mezar taşı olsun. Ben hakkımı size helal ediyorum. Siz de bana hakkınızı helal edin. Biliyorum, sizi çok üzdüm. İşsizlikten bunaldım” yazdığı belirtildi. 

Olayla ilgili Jandarma ekipleri soruşturma başlattılar.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu