HaberlerTürkiye

15 yaşındaki öğrencisiyle pikniğe giden öğretmen, sulama kanalına düştü

Mersin’in Tarsus ilçesine bağlı Kulak Mahallesi’nde meydana gelen olayda, Mersin’in Akdeniz ilçesindeki Reşit Can Ortaokulu‘nda müdür yardımcısı olan Nihat Kaylı, 15 yaşındaki eski bir erkek öğrencisiyle piknik yapmak için ilçeye bağlı Kulak Mahallesi’nde yer alan yeşillik alana gitti.  Bir süre sonra şimdilik sebebi belli olmayan bir neden dolayı sulama kanalına düşen Nihat Kaylı, akıntının etkisiyle gözden hızla kayboldu.

Olay gören çevredeki vatandaşların ihbar etmesi üzerine olay yerine gelen Mersin Emniyet Müdürüğü ve Sahil Güvenlik birimine bağlı sualtı ekipleri hemen kanal içerisinde arama başlattılar. 6 saat süren yoğun çalışmanın ardından Nihat Kaylı’ya ulaşamayan arama kurtarma ekipleri, havanın kararmasının ardından çalışmalara geçici olarka ara verdiler. 

Arama çalışmalarının sabahın ilk saatleriyle birlikte yeniden başlayacağı belirtildi. Olayla ilgili araştırmalar devam ediyor.

İlgili Makaleler

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu