HaberlerYaşamYaşam - insan

Gençlik Bitmeden Yapabileceklerimiz

Yurt Dışına Çıkmak

Image

Gençlikte yapabileceğimiz en iyi şeylerden biri farklı ülkeler görerek yeni kültürler ve insanlarla tanışmak. Bolca gezmek, farklı yemekler tatmak ve günlerce hiç yorulmadan görmek istediğimiz bütün şehirleri görmek. Belli bir yaştan sonra yoğun geziler ve uzak yolculuklar bizim için çok da keyifli olmayabilir. Yurt dışı gezilerimizde bolca internete ve dakikalara ihtiyaç duyacağımız için gençlerin kulanabileceği GNÇ gibi kampanyalardan faydalanabilirsiniz. 

İlgili Makaleler

Birikim Yapmak

Image

‘Aman daha çok gencim birikim yapmak için zamanım var’ diye düşünebiliriz. Ama genç yaşta bir şeylere sahip olmak bizim için bir motive kaynağı olabilir. İleride daha rahat bir hayat yaşamamızı sağlayabiliriz. Ayrıca geçlik yıllarındaki çalışkanlığımız ilerleyen yaşlarımızda olmaz.

Ekstrem Sporları Yapmak

Image

Gençlik yıllarında yapılacakların başında gelen ekstrem sporları bize son derece adrenalin dolu dakikalar yaşatabilir. İlerleyen yaşlarda çoğu kişinin yapamadığı bir spordur. Bu yüzden fırsatımız varken yapmakta yarar var. 

Yatırım Konusunda Tecrübe Kazanmak

Image

Farklı sektörlerde şansımızı denemek, erken yaşta ticarete atılmak bizim için akıllıca bir davranış olabilir. Yatırımın nasıl yapılacağını öğrenmek için gençliğimizin verdiği parlak zekayı kullanabiliriz. Küçük miktarlardan başlayarak, küçük yaşta bir servetin sahibi olabiliriz.

pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu