HaberlerTürkiye

Yeni Akım Doğal Makyaj


Makyaj konusunda sürekli bir akım sürekli bir yenilik çıkıyor. Bakımlı kadınların son akımı ise doğal makyaj. Peki nedir bu doğal makyaj?

Doğal makyaj denildiğinde akla ilk olarak organik makyaj gibi gelsede aslında işin özü avartılı makyaj yerine sade makyajdır. Cilddeki leke ve pürüzleri kapatmak için pek çok kadın yoğun pudra ve fondörten kullanır. Kışın bu durum çok sıkıntılı olmasa da sıcaktan erime kıvamına geldiğimiz şu günlerde oldukça sıkıntılı. Çünkü sürekli bir terleme hali içerisindeyiz ve bu durum makyaj için oldukça sıkıntılı.


Cilde kusursuz uyan bir pudra!

Pudranın renginin cilt rengine uyup uymadığını boyun bölgesinde test et. Eğer pudranın boynuna uyguladığında renk farkı görünmüyorsa senin için doğru pudranı buldun demektir. Doğal ten makyajı için mat bitişli pudralar yerine ışıltılı pudralar kullanmanı öneriyoruz.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu