HaberlerTürkiye

Yaz tatiline çıkarken yanınıza mutlaka almanız gerkenler

1. Nemlendirici

Tatil planlarımızın sıklaştığı yaz mevsiminde uçak seyahatleri cildinizde kurumalara sebep olabilir! Nemlendirici kremler bu noktada imdadınıza yetişecek ve tatilin size zehir olmasını önleyecek. Nemlendirici kremler sayesinde cildinize ihtiyacı olan nemi ve ışıltıyı yeniden kazandırabilirsiniz.


2. Güneş Kremi

Tatilin vazgeçilmezlerinden biri şüphesizki güneş kremleridir. Güneş kremleri sizi güneşin zararlı ışınlarından korurken güneşlenmek sonrası yanan vücudun acı çekmesinide önler. Eğer güneş kremini unutursanız kendinizi yoğurt banyosuna hazırlamanız gerekebilir.


3. Şampuan

Tatile gittiğinizde otel veya pansiyonlarda istediğiniz kalitede ve sürekli kullandığınız şampuanı bulamazdı neredeyse imkansız. Özelikle kadınlar saç bakım konusunda daha hassas oldukları için çok iyi bilirler ki şampuan değiştirmenin ciddi sıkıntıları vardır. O yüzden seyahat çantanızda mutlaka şampuanınızı bulundurun.


4. Duş Jeli

Duş jeli de aslında en az şampuan kadar gereklidir. Çünkü otel ve pansiyonlarda bulunana dua yelleri çoğu zaman vücudun alerjik reaksiyon göstermesine neden olur o yüzden her zaman kulandığınız duş jelini yanınızda bulundurmanız önemli.


5. Bronzlaştırıcı

Tatilden dönüşte oo tatil yaramış baya bronzlaşmışsın gibi güzel sözler duymak ve yeteri seviyede bronzlaşmak için bronzlaştırıcı kremleri ihmal etmeyin ki istediğiniz kıvamda bronzlaşabilin.


pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu