HaberlerListeler

Türkiyenin En Fazla Ziyaret Edilen 10 Web Sitesi

10. Hürriyet

Türkiyede en çok girilen internet siteleri arasında olan Hürriyet haberin internet sitesi en çok girilen internet siteleri sıralaması arasında onuncu sırada yer alıyor. En çok tıklanan siteler arasında olan Hürriyet güncelliğe oldukça önem veriyor.

9. Sahibinden

Televizyon reklamları ve otobüslerdeki reklamlarında sık sık rastladığımız Sahibinden internet sitesi satıcılar ve alıcıları bir portal da birleştirmesi sonucunda oldukça başarılı bir iş çıkartarak sağlayarak Türkiyede en çok girilen siteler arasında dokuzuncu sırada olmayı başardı.

8. Milliyet

En çok girilen siteler arasında olan Milliyet haber listenin onuncu sırasında olan Hürriyet haberi geçerek listenin sekizinci sırasına girmeyi başardı. Güncelliğe diğer haber siteleri gibi oldukça önem veren hürriyet Türkiyede en çok ziyaret edilen siteler arasında yer alıyor.

7. Twitter

Sosyal medya devlerinden biri olan Twitter, Alexa dünya sıralamasında en çok ziyaret edilen siteler arasında olduğu gibi Türkiyede en çok girilen siteler arasında olmayı başarmış durumda. Diğer sosyal medya sitelerine göre oldukça farklı bir tasarıma sahip olan Twitter en çok tıklanan siteler arasında olmayı hak ediyor.

6. Onedio

Sosyal içerik platformu olan Onedio internet sitesi oldukça başarılı bir girişimi gerçekleştirmiş durumda. Yeni ve güncel haberler ile birlikte mizahi yazılarında da kesintisiz bir hizmet olmadığını söyleyebiliriz. Onedio, Alexa Türkiye sıralamasına göre en çok girilen siteler arasında altıncı sırada yer alıyor.

5. Ekşi Sözlük

Ülkemizde bir çok sözlük bulunuyor ancak bu sözlükler arasından oldukça başarılı olan Ekşi Sözlük, Alexa ülke sıralamasına göre en çok girilen internet siteleri sıralamasında beşinci sırada yer alıyor. Türkiyede en çok ziyaret edilen siteler arasında olan Ekşi Sözlük’ün oldukça yüksek bir ziyaretçi kitlesi olduğunu söyleyebiliriz.

4. Youtube

Google’nin dev projelerinden biri olan video izleme ve paylaşma platformu Youtube tüm dünyada gösterdiği başarıyı ülkemizin Alexa sıralamasında dördüncü sıraya girerek bu başarıyı ülkemizde de yakaladığını düşünebiliriz. Alexa Türkiye sıralamasına göre en çok tıklanan siteler arasında olan Youtube Türkiyede en çok girilen siteler arasında dördüncü sırada yer alıyor.

3. Google

Dünyanın en çok ziyaret edilen siteleri arasında olan Google en çok girilen siteler arasında birinci sırada yer alıyor. Google’nin ülkemizdeki en çok girilen siteler arasındaki sıralamasını soracak olursanız Google en çok girilen siteler arasında üçüncü sırada yer alıyor.

2. Facebook

Dünyanın en büyük sosyal medya sitesi olan Facebook tüm dünyada yakaladığı başarıyı Alexa Türkiye sıralamasında en çok girilen ve en çok tıklanan siteler arasında ikinci sırada olmayı başararak ülkemizde yüksek miktarda ziyaretçi kitlesi topladığına benziyor.

1. Google Türkiye

Türkiyenin en çok ziyaret edilen sitesi olan Google her ne kadar bir kaç madde önce üçüncü sırada olarak yer alsa bile Google Türkiye en çok girilen siteler arasında ilk sırada yer alıyor. En çok girilen siteler arasında birinci sırada yer alan Google yerini en çok ziyaret edilen siteler arasında koruyacağına benziyor.

pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu