HaberlerListelerÜnlüler

Sosyal Medyanın Yeni Fenomeni: Banu Berberoğlu

Son günlerde hemen her yerde adına rastlar olduğumuz Banu Berberoğlu adındaki genç kız, her gün standart olarak cep telefonuyla kendi videolarını çekerek, o gün neler yaptığını anlatan videoları youtube üzerinde yayınlıyor. 

İnternette vloggerların ne kadar para kazandığını öğrenen herkes bir youtube kanalı açarak bu karlı pastadan pay almaya çalıştığına alışmıştık, fakat Banu Berberoğlu’nu diğerlerinden ayıran ise yayınladığı videolarda çok samimi davranması ve izleyenleri arkadaşları gibi görmesi oldu. Oldukça doğal davranan vlogger artık onbinlerce takipçisi olan bir fenomen.

Banu sabah uyandığında ilk iş olarak yüzünü bile yıkamadan video çekmeye başlıyor, daha sonra gün içerisinde neredeyse yaptığı ve yediği her şeyi paylaşarak takipçilerini bu konularda bilgilendiriyor.

Banu BERBEROĞLU kimdir?

Yayınladığı beni tanıyın videosunda kendisi hakkındaki sorulan bütün sorulara cevap vererek yine samimiyetini ortaya koymuş. Videolarını izlerken dikkatli olun zira bağımlılık yarattığı da söylentiler arasında yer alıyor.

Banu BERBEROĞLU’nun youtube kanalına alttaki linkten ulaşabilirsiniz.

Banu BERBEROĞLU

pomeranian boo fiyatları

Ömer Gül

Kocaeli Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünden mezunum. Türkiye genelinde yaşanan olayları takip ederim, aynı zamanda teknolojik gelişmeler ve magazin dünyasıyla ilgili konularda yazmayı da seviyorum. Tarafıma Ogul@gmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu