HaberlerTürkiye

Palu Ailesi Olayının Kilit İsmi Tuncer Ustael, Canlı Yayında Gözaltına Alındı

Müge Anlı’nın sunduğu programda günlerdir ülkeyü meşgul eden Palu Ailesi olayıyla birden ülkenin kilitlendiği iki isim Tuncel Ustael ve Emine Ustael, “Kasten adam öldürme” suçundan canlı yayın sırasında gözaltına alındı.

CANLI YAYINDA KELEPÇE VURULDU

CANLI YAYINDA KELEPÇE VURULDU

Programın sunucusu Müge Anlı’nın canlı yayında polis ekiplerinin geldiğini belirtmesinin ardından Ustael çifti polis ekipleri tarafından gözlatına alındı. Kameraların canlı yayında olduğu sırada Palu ailesinin damadı ve olayın bir numaralı zanlısı Tuncel Ustael‘e kelepçe vuruldu.

EMİNE USTAEL: YEMİN EDERİM BİZ ADAM FALAN ÖLDÜRMEDİK DEDİ

EMİNE USTAEL: YEMİN EDERİM BİZ ADAM FALAN ÖLDÜRMEDİK DEDİ

Polis ekipleri tarafından tutuklanarak göz altına alınan Ustael çifti canlı yayından götürüldükleri sırada Tuncer Ustael’in karısı Emine Ustael kameralara selenerek, “Biz adam falan öldürmedik, yemin ederim biz kimseyi öldürmedik” diye belirtti.

Gelişmeleri takip ediyoruz.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu