EDİTÖR BAŞVURU
ListelerTasarımlar ve Sanat

Örgü İpi ve Tığla Yapılmış Harika 20 Peluş Oyuncak

İplikle neler yapılır diye düşünüyorsanız işte tam size göre bir liste. Etsy üzerinde satış yapan bir kadın, evde ne yapıp satabilirim diye düşünürken internetten örgü ipiyle peluş oyuncak yapmak aklına gelmiş. İnternette yaptığı biraz araştırmanın ardından parmaklarda yetenekli olunca ortaya harika oyuncaklar çıkmış.

Yapılan bu güzel peluş oyuncaklar 10$ ile 120$ arasında fiyatlarla alıcı buluyor. Sizde internet üzerinden bir şeyler satarak para kazanmak istiyorsanız sizin içinde güzel bir tercih olabilir. Tabi birazda el yeteneğinin gerekiğini de belirtmekte fayda var. Bu ve benzeri ürünleri Facebook ve Instagram gibi sosyal medya sitelerinde de satabilirsiniz.

Fazla uzatmadan sizi bir birinden güzel el örmesi peluş oyuncaklarla baş başa bırakayım.

İlginiz Çekebilir

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum

  1. Selamlar, güzel bir makale olmuş. Özellikle son zamanlarda amigurumi hobisine çok yoğun ilgi var. Benim de bu konuda bir yazım mevcut. hatta ben bu işi sanat olarak değerlendiriyorum. İlginizi çekerse sitemden okuyabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu