HaberlerTürkiye

Malatya’da sandık başında çıkan kavgada 2 kişi hayatını kaybetti

Sandık Başında Tansiyon Yükseldi

Seçim yaklaştıkça özellikle siyasi parti yetkilileri tarafından yaşanan tartışmalar ister istemez halk tabanına da yansımış durumda. Diğer illerden şuana kadar herhangi bir olumsuz haber gelmese de Malatya’da sinirler gerilmiş gibi duruyor.

Malatya’da bir okula seçim sebebiyle gelmiş olan kişiler arasında tartışma çıktı. Olayların büyümesinin ardından silahlarına sarılan kişilerden ikisi hayatını kaybetti. Malatya’nın Pütürge ilçesinde çıkan tartışmanın tam olarak nasıl başladığı hakkında henüz net bir bilgi yok. Polis ekiplerinin devam ettirdiği soruşturmada olay yerinde bulunan kişilerden bilgi alınmaya çalışılıyor.

2 kişinin hayatını kaybettiği olayda iddialara göre 1 kişi de yaralandı. Olayda yaralanan kişinin sağlık durumu hakkında net bir bilgi verilmese de, vatandaşın ciddi bir sorununun  olmadığı düşünülüyor.

Olay yerine hızlıca gelen polis ekipleri tartışmaya katıldığı söylenen birkaç vatandaşı da gözaltına almış durumda. Kişiler ifadelerinin alınması amacıyla polis merkezine götürüldü. 

Normalde seçim günlerinde polis ve jandarma ekiplerinin haricinde kimse ruhsatlı da olsa silah taşıyamaz. Ancak saldırganların olay yerine nasıl silah soktuğu henüz tespit edilebilmiş değil.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu